gnome-core 1.4.0.5 - en to nl translation catalogue (935 entries)

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Help Pages</H3>
    <p>
    <UL>
nl: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Help Pagina's</H3>
    <p>
    <UL>

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info Pages</H3>
    <p>
    <UL>
nl: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info-Pagina's</H3>
    <p>
    <UL>

en:  (empty)
nl:  (leeg)

en:  Desktop
nl:  Bureaublad

en:  Folder
nl:  Map

en: %d messages
nl: %d berichten

en: %d/%d messages
nl: %d/%d berichten

en: %s applet appears to have died unexpectedly.
    
    Reload this applet?
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it from
    the "Applets" submenu in the main menu.)
nl: Het lijkt erop dat het %s appletje onverwachts is gestopt.
    
    Dit appletje opnieuw starten?
    
    (Als je ervoor kiest om het appletje op dit moment niet opnieuw te starten dan
    kun je het nog altijd toevoegen door het "Applets" submenu te kiezen in het hoofdmenu)

en: %s the Fish
nl: %s de Vis

en: %s the GNOME Fish Says:
nl: %s de GNOME Vis zegt:

en: %s%cScreenshot-%d.png
nl: %s%cSchermafdruk-%d.png

en: %s%cScreenshot-%s-%d.png
nl: %s%cSchermafdruk-%s-%d.png

en: %s%cScreenshot-%s.png
nl: %s%cSchermafdruk-%s.png

en: %s%cScreenshot.png
nl: %s%cSchermafdruk.png

en: (C) 1997-2000 the Free Software Foundation
nl: (c) 1997-2000 the Free Software Foundation

en: (with minor help from George)
nl: (met enige hulp van George)

en: ... and many more
nl: ... en nog vele anderen

en: 12 hour
nl: 12 uur

en: 24 hour
nl: 24 uur

en: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
nl: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Inhouds opgave</h1>

en: <BODY>Could not load default TOC page</BODY>
nl: <body>Laden van standaard-inhoudsopgavepagina mislukt</body>

en: <BODY>Unknown TOC argument</BODY>
nl: <body>Onbekend inhoudsopgave-argument</body>

en: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Results of the substring search for the string
nl: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Resultaat van zoeken naar

en: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
nl: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Inhouds opgave</h1>

en: <body><h2>Error: file not found</h2></body>
nl: <body><h2><b>Fout</b>: bestand niet gevonden</h2></body>

en: <br><B>No matches found</B>
nl: <br><b>Niets gevonden</b>

en: <h2>Info Pages</h2>
nl: <h2>Info pagina's</h2>

en: <h2>Man Pages</h2>
nl: <h2>Man-Pagina's</h2>

en: <p>
    <br>
    <H3>Manual Pages</H3>
    <p>
    <UL>
nl: <p>
    <br>
    <H3>Man-pagina's</H3>
    <p>
    <UL>

en: A normal member of the session.
nl: Een normaal lid van de sessie.

en: A session shutdown is in progress.
nl: Een sessie is aan het afsluiten

en: A swallowed application appears to have died unexpectedly.
    Attempt to reload it?
nl: Het lijkt erop dat een ingeslikte applicatie onverwachts is gestopt.
    Proberen opnieuw te laden?

en: A tasklist for the GNOME desktop environment.
    Icons by Tuomas Kuosmanen (tigert@gimp.org).
nl: Een takenlijst voor de GNOME Desktop omgeving.
    Icoontjes zijn ontworpen door Tuomas Kuosmanen (tigert@gimp.org).

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
nl: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZzÀÁÄÈÉËÌÍÏÒÓÖÙÚÜàáäèéëìíïòóöùúü

en: About GNOME
nl: Info over GNOME

en: About GNOME...
nl: GNOME info...

en: About the panel...
nl: Paneel info...

en: About...
nl: Info...

en: Above
nl: Boven

en: Above other windows
nl: Boven andere vensters

en: Action
nl: Actie

en: Add Startup Program
nl: Te starten programma toevoegen

en: Add a new session
nl: Nieuwe sessie toevoegen

en: Add appointement...
nl: Voeg een afspraak toe...

en: Add bookmark
nl: Toevoegen bladwijzer

en: Add from menu
nl: Toevoegen vanuit menu

en: Add new item to this menu
nl: Voeg nieuw item toe aan dit menu

en: Add this applet as a launcher to panel
nl: Voeg deze applet als starter toe aan het paneel

en: Add this as drawer to panel
nl: Voeg deze opbergmap toe aan het paneel

en: Add this as menu to panel
nl: Voeg dit als menu toe aan het paneel

en: Add this launcher to panel
nl: Voeg deze starter toe aan het paneel

en: Add this program to Favorites
nl: Voeg dit programma toe aan Favorieten

en: Add this to Favorites menu
nl: Voeg dit toe aan de Favorieten

en: Add to panel
nl: Toevoegen aan paneel

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Adding tearoff when tearoffs are disabled
nl: Voeg tearoff toe als ze uitgeschakeld zijn

en: Administration
nl: Systeembeheer

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced...
nl: Geavanceerd...

en: Alexandre Muniz
nl: Alexandre Muñiz

en: Aligned panel
nl: Uitgelijnd paneel

en: All properties...
nl: Alle eigenschappen...

en: Allow typing in a command line instead of choosing an application from the list
nl: Zelf intypen van een opdracht i.p.v. kiezen uit een lijst toestaan.

en: Alternate editor types are not supported by gnome-edit yet.
    Please choose a standard executable editor in the gnome-edit capplet
    in the gnome control center.
nl: Wisselend editor types worden nog niet ondersteund door gnome-edit.
    Gelieve een standaard editor te kiezen in de gnome-edit capplet
    in het gnome controle center.

en: Always started on every login.
nl: Wordt opgestart bij elke login.

en: Amusements
nl: Amusement

en: An applet is not responding to a save request.
    Remove the applet or continue waiting?
nl: Een appletje reageert niet op een bewaar aanvraag.
    Blijft u wachten of wenst u het appletje te verwijderen?

en: Animation
nl: Animatie

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: App
nl: Toepassing

en: Applet appearance
nl: Appletweergave

en: Applets (system menus)
nl: Applets (systeemmenu's)

en: Application
nl: Programma

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Applications menu
nl: Toepassingen menu

en: Are you sure you want to delete this submenu and all its contents?
nl: Weet u zeker dat u dit submenu en zijn inhoud wil verwijderen?

en: Arrange Icons
nl: Plaats Pictogrammen

en: Audio Settings
nl: Audio instellingen

en: Audio mixer
nl: Volumeregelaar

en: Auto hide
nl: Automatisch verbergen

en: Automatically re-check menus
    for newly installed software
nl: Automatisch menus controleren op nieuw
    geinstalleerde software

en: Automatically save changes to session
nl: Veranderingen aan sessie automatisch opslaan

en: Available Programs
nl: Beschikbare programma's

en: Avoid on maximize
nl: Ontwijken bij maximaliseren

en: Avoid this panel when maximizing windows
nl: Dit paneel ontwijken bij maximaliseren van vensters

en: BMarks
nl: Bladwijzers

en: Back
nl: Terug

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Settings
nl: Achtergrond instellingen

en: Background Type:
nl: Achtergrondtype :

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Background pixmap
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background pixmap does not scroll
nl: Achtergrondafbeelding schuift niet

en: Background pixmap scrolls
nl: Achtergrondafbeelding schuift

en: Background should be shaded
nl: Achtergrond zou gearceerd moeten zijn

en: Background type
nl: Achtergrondtype

en: Before each update:
nl: Voor elke verversing:

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Below
nl: Onder

en: Below other windows
nl: Onder andere vensters

en: Black on light yellow
nl: Zwart op lichtgeel

en: Black on white
nl: Zwart op wit

en: Blank Screen Now
nl: Schermbeveiliging Nu Activeren

en: Blinking cursor
nl: Knipperende cursor

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: Bookmark file
nl: Bladwijzerbestand

en: Border width (tile only)
nl: Randdikte (alleen tegels)

en: Browse
nl: Zoeken...

en: Browse Currently Running Programs...
nl: Blader door lijst met draaiende programma's...

en: Browse the startup hints
nl: Blader door de opstarthints

en: Browse...
nl: Zoeken...

en: Bug Tracking System (www)
nl: Fout Zoek Systeem (www)

en: Button type:
nl: Knop type:

en: Buttons
nl: Knoppen

en: By Name
nl: Op Naam

en: By Size
nl: Op Afmeting

en: By Time Last Accessed
nl: Op Laatst Gebruikt

en: By Time Last Changed
nl: Op Laatste Verandering

en: By Time Last Modified
nl: Op Laatste Wijziging

en: By Type
nl: Op Type

en: COLOR
nl: KLEUR

en: COMMAND
nl: OPDRACHT

en: CORBA Exception
nl: CORBA Uitzondering

en: C_olor selector...
nl: Kleurselect_or

en: Cache file
nl: Bufferbestand

en: Cache size
nl: Buffergrootte

en: Can't create applet!
nl: Applet kan niet gecreëerd worden!

en: Can't create menu, using main menu!
nl: Kan menu niet aanmaken, hoofdmenu wordt gebruikt!

en: Can't create the user menu directory
nl: Kan gebruikersdirectory voor het menu niet aanmaken

en: Can't execute 'About GNOME'
nl: Kan 'GNOME Info' niet uitvoeren

en: Can't execute printer command
nl: Kan printer opdracht niet uitvoeren

en: Can't execute the screenshot program
nl: Het schermafdruk programma kan niet gestart worden

en: Can't find an empty spot
nl: Kan geen lege plaats vinden

en: Can't find the screenshot program
nl: Kan het schermafdruk programma niet vinden

en: Can't get goad_id for applet, ignoring it
nl: 'goad_id' van bureaublad object kan niet verkregen worden!

en: Can't get goad_id from desktop entry!
nl: 'goad_id' van bureaublad object kan niet verkregen worden!

en: Can't load entry
nl: Kan menuitem niet laden

en: Can't open directory, using main menu!
nl: Directory kan niet geopend worden via het hoofdmenu!

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Login
nl: Inloggen afbreken

en: Cannot activate a panel object
nl: Kan een paneel object niet activeren

en: Cannot create an item with an empty command
nl: Kan geen item maken met een lege opdracht

en: Cannot create object
nl: Kan object niet maken

en: Cannot execute panel global properties
nl: Kan algemene instellingen paneel niet uitvoeren

en: Cannot execute the gmc-client program,
    perhaps gmc is not installed
nl: kan gmc-client programma niet uitvoeren,
    mischien is gmc niet geinstaleerd

en: Cannot execute the gnome calendar,
    perhaps it's not installed.
    It is in the gnome-pim package.
nl: kan gnome calender programma niet uitvoeren,
    mischien is het niet geinstaleerd.
    het is in de gnome-pim package.

en: Cannot execute xscreensaver
nl: Xscreensaver kan niet uitgevoerd worden

en: Cannot find pixmap file %s
nl: Kon pixmap bestand %s niet openen

en: Cannot launch gmenu!
nl: Kan gmenu niet starten!

en: Cannot start CORBA
nl: Kan CORBA niet starten

en: Check for mail
nl: Controleer op e-mail

en: Check for mail every
nl: Controleer elke

en: Choose Current Session
nl: Kies huidige sessie

en: Choose an icon
nl: Kies een icoontje

en: Click on the GNOME foot icon to open the
    Main Menu.  This menu contains all
    GNOME applications, tools, and commands.
nl: Klik op het GNOME voet menu om het
    Hoofd Menu te openen.  Dit menu beval alle
    GNOME applicaties, hulpmiddelen, en commando's.

en: Clicked tile
nl: Ingedrukte tegel

en: Clock
nl: Klok

en: Clock Applet
nl: Klok Appletje

en: Clock applets
nl: Klok Appletjes

en: Clock properties
nl: Klokeigenschappen

en: Clocks
nl: Klokken

en: Close All
nl: Alles sluiten

en: Close drawer if a launcher inside it is pressed
nl: Sluit opbergmap als een starter daarin wordt geactiveerd

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Color
nl: Kleur

en: Color XTerm
nl: Kleuren XTerm

en: Color Xterm
nl: Kleuren X-Term

en: Color palette:
nl: Kleurenpalet:

en: Color scheme:
nl: Kleurschema:

en: Color selector
nl: Kleurselector

en: Color to use:
nl: Kleur:

en: Colors
nl: Kleuren

en: Columns of Desktops
nl: Aantal kolommen met bureaubladen

en: Command
nl: Opdracht

en: Command (optional)
nl: Opdrachtregel (optioneel)

en: Command to execute when fish is clicked:
nl: Uit te voeren opdracht wanneer op de vis wordt geklikt:

en: Command to run before we check for mail:
nl: Uit te voeren opdracht voordat op e-mail gecontroleerd wordt:

en: Confirm before killing windows
nl: Bevestig vernietigen van vensters

en: Confirm the removal of panels with a dialog
nl: Bevestig het verwijderen van panelen met een dialoogvenster

en: Constant speed animations
nl: Animaties met constante snelheid

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continue waiting
nl: Blijf wachten

en: Copy date
nl: Kopieer datum

en: Copy time
nl: Kopieer tijd

en: Could not call time-admin
    Perhaps time-admin is not installed
nl: Kon tijd-admin niet starten
    Misschien is tijd-admin niet geïnstalleerd

en: Could not connect to gnome-session
nl: Kon niet verbinden met gnome-session

en: Could not connect to the session manager
nl: Kan geen verbinding maken met het sessiebeheer

en: Could not get directory name from path: %s
nl: Kon map naam van pad %s niet vinden.

en: Could not get file from path: %s
nl: Bestand niet gevonden in pad: %s

en: Could not get file name from path: %s
nl: Bestand niet gevonden in pad: %s

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent GNOME from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts.
nl: Er kon geen internet adres gevonden worden voor %s.
    GNOME kan daardoor niet correct functioneren. Het 
    Probleem kan verholpen worden door %s toe te voegen 
    aan het /etc/hosts bestand.

en: Could not open .order file: %s
nl: Kan .order bestand '%s' niet openen

en: Could not open .order file: %s
    %s
nl: Kan .order bestand '%s' niet openen%s

en: Could not open file '%s' for writing
nl: Kan bestand '%s' niet openen om te schrijven

en: Could not remove old order file %s: %s
nl: Kon order bestand %s: %s niet verwijderen.

en: Could not remove the menu item %s: %s
nl: Kan het menu onderdeel %s niet verwijderen: %s

en: Could not rename tmp file: %s to %s
    %s
nl: Kon tmp bestand niet hernoemen van %s naar %s
    %s

en: Couldn't add applet
nl: Applet kan niet toegevoegd worden!

en: Count
nl: Aantal

en: Create a new item
nl: Maak een nieuw item

en: Create a new menu item
nl: Maak een nieuw menu-item

en: Create a new submenu
nl: Maak een nieuw submenu

en: Create launcher applet
nl: Maak starterapplet

en: Create menu item
nl: Maak een nieuw menu-item

en: Create panel
nl: Maak een nieuw paneel

en: Create swallow applet
nl: Maak ingeslikt appletje

en: Creates a new terminal window
nl: Open een nieuw terminal-venster

en: Current screen:
nl: Huidige scherm:

en: Current session managed programs
nl: Sessiebeheer eigenschappen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom colors
nl: Aangepaste kleuren

en: Debian menus
nl: Debian menu's

en: Debug level
nl: Debugniveau

en: Default
nl: Standaard

en: Default (from global preferences)
nl: Standaard (van globale instellingen)

en: Default movement mode
nl: Standaard verplaatsing modus

en: Default task size:
nl: Standaard taakgrootte

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete empty submenu?
nl: Verwijderen leeg submenu?

en: Delete generates DEL/^H
nl: De delete-toets geeft een DEL/^H

en: Delete selected menu item
nl: Verwijder geselecteerd menu-item

en: Delete this menu item?
nl: Verwijder dit menu-item

en: Depth (displacement when pressed)
nl: Diepte (bij indrukken)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Desk Guide
nl: Bureau Gids

en: Desk Guide Alert
nl: Bureau gids fout

en: Desk Guide Settings
nl: Bureau gids instellingen

en: Desk Guide Task View
nl: Bureau gids taken bekijken

en: Desk-Guide tooltip delay [ms]
nl: Bureau gids tooltip vertraging [ms]

en: Deskguide (the desktop pager)
nl: Bureaublad gids (pager)

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Desktop Height [pixels]
nl: Bureaublad hoogte [punten]

en: Desktop Settings
nl: Bureaubladinstellingen

en: Desktop Width [pixels]
nl: Bureaublad breedte [punten]

en: Desktop entry properties
nl: Eigenschappen van bureaublad object

en: Desktop menu:
nl: Bureaublad menu:

en: Desktop name tooltip delay [ms]
nl: Bureaublad naam tooltip vertraging [ms]

en: Desktop:
nl: Bureaublad:

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Development (www)
nl: Developers info (www)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Discarded on logout and can die.
nl: Genegeerd bij uitloggen en kan stoppen.

en: Display
nl: Afbeelden

en: Display fortunes instead of hints
nl: Geef fortunes weer in plaats van hints

en: Display message of the day instead of hints
nl: Geef bericht van de dag weer in plaats van hints

en: Display normal hints
nl: Geef normale hints weer

en: Display this dialog next time
nl: Geef dit venster de volgende keer weer

en: Display tooltips with full task names
nl: Tooltips weergeven met volledige programmanamen

en: Distribution menu (if found):
nl: Distributie menu (indien gevonden):

en: Distribution:
nl: Distributie:

en: Divide height by number of rows
nl: Verdeel hoogte over aantal rijen

en: Divide height by number of vertical areas
nl: Verdeel hoogte over aantal verticale gebieden

en: Divide width by number of columns
nl: Verdeel breedte over aantal kolommen

en: Divide width by number of horizontal areas
nl: Verdeel breedte over aantal horizontale gebieden

en: Do not shade background
nl: Achtergrond niet arceren

en: Do not start up shells as login shells
nl: Start 'shell' niet als 'login shell'

en: Do not update lastlog entry
nl: Ververs lastlog gegevens niet

en: Do not update utmp entry
nl: Ververs utmp gegevens niet

en: Do not update wtmp entry
nl: Ververs wtmp gegevens niet

en: Don't avoid on maximize
nl: Niet ontwijken bij maximaliseren

en: Don't know how to activate `%s'
nl: Weet hoe '%s' te starten

en: Don't scale image to fit
nl: Afbeelding niet schalen om te passen

en: Drawer
nl: Opbergmap

en: Drawer handle
nl: Handvat van opbergmap

en: Drawer icon
nl: Opbergmappictogram

en: Drawer sliding
nl: Lade glijdend

en: E-Mail utility
nl: Elektronische post

en: Edge panel
nl: Randpaneel

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Startup Program
nl: Te starten programma bewerken

en: Edit menus...
nl: Bewerk menu's...

en: Edit session name
nl: Sessie naam bewerken

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Emacs text editor
nl: Emacs tekst editor

en: Enable Auto-hide
nl: Automatisch verbergen

en: Enable animations
nl: Animaties inschakelen

en: Enable bold text
nl: Gebruik vet gedrukte text

en: Enable hidebutton
nl: Toon verbergknop

en: Enable hidebutton arrow
nl: Toon pijl op verbergknop

en: Enable login hints
nl: Activeer hints bij het inloggen

en: Enable multibyte support
nl: Multibyte ondersteuning aanzetten

en: Enable panel keybindings
nl: Gebruik paneel sneltoetsen

en: Enable task grouping
nl: Taakgroepering gebruiken

en: End world hunger
nl: Wereldhonger beeindigen

en: Enlightenment Window Manager
nl: Enlightenment Windowmanager

en: Entire menu
nl: Hele menu

en: Ephemeris for X (Astronomy)
nl: Ephemeris voor X (Astronomie)

en: Error during execution of chosen editor.
    
    The editor you have chosen is probably either not available,
    or is not on your current path.
nl: Fout bij het opstarten van uw gekozen editor.
    
    De gekozen editor bestaan niet of staat niet 
    in uw huidig pad.

en: Error loading document:
    
    %s
    
    You probably don't
    have this documentation
    installed on your system.
nl: Fout tijdens laden document:
    
    %s
    
    Deze documentatie is
    waarschijnlijk niet op
    uw systeem geinstaleerd.

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Execute a command line
nl: Een opdrachtregel starten

en: Execute this program instead of a shell
nl: In plaats van een shell, voer dit programma uit

en: Execute this program the same way as xterm does
nl: Voer dit programma uit zoals xterm dat doet

en: Expand
nl: Uitzetten

en: Explicit hide
nl: Expliciet verbergen

en: FONT
nl: LETTERTYPE

en: Failed to create directory
nl: Creëren van bestand mislukt.

en: Failed to execute command:
    %s
nl: Mislukt om commando uit te voeren:
    %s

en: Failed to execute command:
    %s
    %s
nl: Mislukt om commando uit te voeren:
    %s
    %s

en: Failed to load this program!
nl: Kon dit programma niet laden!

en: Fast but low quality scaling of button icons
nl: Snelle maar lage kwaliteit bij het afvlakken van pictogrammen

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Favorites (user menus)
nl: Favorieten (gebruikersmenu's)

en: Favorites menu
nl: Favorieten menu

en: Favorites:
nl: Favorieten:

en: File
nl: Bestand

en: File %s already exists. Overwrite?
nl: Bestand %s bestaat reeds. Overschrijven?

en: File Formats
nl: Bestandsformaten

en: File Manager
nl: Bestandsbeheer

en: FileRunner
nl: Bestandsbeheer

en: Fill window thumbnails with screen contents
nl: Vul miniaturen met scherminhoud

en: Fish
nl: Vis

en: Floating panel
nl: Zwevend paneel

en: Folder:
nl: Map:

en: Follow panel size
nl: Volg paneelgrootte

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Fore/Background Color:
nl: Voor-/achtergrond kleur:

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

en: Foreground color:
nl: Voorgrondkleur:

en: Format
nl: Formaat

en: Forward
nl: Verder

en: Frames In Animation:
nl: Beeldjes in animatie:

en: Frederic Devernay
nl: Frédéric Devernay

en: Free movement (doesn't disturb other applets) (or use Alt)
nl: Vrije beweging (laat andere appletjes onberoerd) (of gebruik Alt)

en: GEOMETRY
nl: GEOMETRIE

en: GNOME Desktop Guide (Pager)
nl: GNOME Bureaublad gids (Pager)

en: GNOME Developers' Site
nl: GNOME Ontwikkelingspagina

en: GNOME Fish Properties
nl: GNOME Vis Eigenschappen

en: GNOME Help Browser allows easy access to various forms of documentation on your system
nl: GNOME Help Browser stelt u in staat eenvoudig verschillende soorten documentatie te benaderen

en: GNOME Help Path
nl: GNOME Help Pad

en: GNOME Main Site
nl: GNOME Webpagina

en: GNOME News Site
nl: GNOME Niewspagina

en: GNOME Tasklist
nl: GNOME Takenlijst

en: GNOME front-end to aspell
nl: GNOME front-end voor aspell

en: GNOME menu editor
nl: GNOME Menu-editor

en: GNOME terminal
nl: GNOME terminalemulator

en: GNOME was brought to you by
nl: GNOME wordt u aangeboden door

en: GNU Image Manipulation Program
nl: GNU Beeldverwerkingsprogramma

en: Games
nl: Spelletjes

en: Games menu
nl: Spelletjes menu

en: General
nl: Algemeen

en: Geometry
nl: Afmetingen

en: Gergo Erdi
nl: Gergo Érdi

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-core
nl: Glade bestand voor het schermafdrukprogramma mist.
    Controleer alstublieft uw installatie van het pakket gnome-core

en: Global
nl: Algemeen

en: Global Preferences...
nl: Algemene voorkeuren...

en: Global main menu
nl: Globaal hoofd menu

en: Global menu
nl: Globaal menu

en: Global panel properties
nl: Globale paneeleigenschappen

en: Gnome Help Bookmarks
nl: Gnome Help Bladwijzers

en: Gnome Help Configure
nl: Gnome Help Configuratie

en: Gnome Help History
nl: Gnome Help Geschiedenis

en: Go to the next location in the history list
nl: Ga naar de volgende lokatie in de geschiedenis

en: Go to the previous location in the history list
nl: Ga naar vorige locatie in de geschiedenis

en: Grab a window instead of the entire screen
nl: Pak slechts een enkel venster i.p.v. het hele scherm

en: Grab key...
nl: Neem toets...

en: Graphical File Manager
nl: Grafisch bestandsbeheer

en: Graphics
nl: Grafisch

en: Graphics menu
nl: Grafische programma's

en: Green on black
nl: Groen op zwart

en: Gtk+ port of Vim
nl: Gtk+ port van Vim

en: HEIGHT
nl: HOOGTE

en: Height
nl: Hoogte

en: Height of window
nl: Vensterhoogte

en: Help on %s
nl: Hulp bij %s

en: Help on Help
nl: Hulp bij Gnome Help

en: Help system
nl: Help systeem

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide
nl: Verborgen

en: Hide advanced options
nl: Geavanceerde opties verbergen

en: Hide buttons
nl: Verberg knoppen

en: Hide delay (ms)
nl: Verberg vertraging (ms)

en: Hide menubar
nl: Verberg menubalk

en: Hide the advanced controls below this button.
nl: Geavanceerde opties hieronder niet weergeven.

en: Hide this panel
nl: Verberg dit paneel

en: Hiding
nl: Verbergen

en: Hiding policy
nl: Verberg beleid

en: History
nl: Geschiedenis

en: History and cache
nl: Geschiedenis en buffer

en: History file
nl: Geschiedenis bestand

en: History size
nl: Geschiedenis grootte

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal Layout
nl: Horizontale layout

en: Huge (80 pixels)
nl: Mega (80 punten)

en: I've detected a panel already running.
    Start another panel as well?
    (The new panel will not be restarted.)
nl: Er is al een een paneel actief.
    Nog een paneel starten?
    (Het nieuwe paneel wordt niet herstart.)

en: Icon
nl: Pictogram

en: Iconify
nl: Minimaliseer

en: Iconify All
nl: Alles minimaliseren

en: If the SHELL environment variable is empty, or
    there is no specified in the passwd file for your user,
    one of these problems need to be corrected for the
    to run.
nl: Als de SHELL variabele leeg is, of er is er geen
    gespecificeerd in het passwd bestand voor uw gebruiker,
    dan moet een van deze problemen verholpen worden voor
    het uitvoeren.

en: If you are using Linux 2.2.x with glibc 2.1.x, this
    is probably due to incorrectly setup Unix98 ptys.
    
    Please read linux/Documentation/Changes for how to
    set them up correctly.
nl: Als u Linux 2.2.x/glibc 2.1.x gebruikt ligt dit waarschijnlijk
    aan een foutieve instellingen van de de Unix98 pty's.
    Lees linux/Documentation/Changes voor details.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image loading and display settings
nl: Imlib configuratieprogramma

en: Imlib Configuration Options
nl: Imlib configuratie

en: In a submenu
nl: In een submenu

en: In the menu
nl: In het menu

en: Inactive
nl: Inactief

en: Incremental update delay [ms]
nl: Cumulatieve ververs vertraging [ms]

en: Info Pages
nl: 'Info'-pagina's

en: Info Path
nl: 'Info'-pad

en: Inigo Serna
nl: Iñigo Serna

en: Initialize session settings
nl: Initialiseer sessie-instellingen

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
nl: Niet genoeg beschikbaar geheugen om een schermafdruk op te slaan.
    Probeer wat meer geheugen beschikbaar te maken door programma's te sluiten.

en: Integrated help system (Info, man, HTML)
nl: Help systeem (Info, man, HTML)

en: Internet time
nl: Internet tijd

en: Japanese terminal emulation program
nl: Japanse terminal emulatie

en: KDE menu (if found):
nl: KDE menu (indien gevonden):

en: KDE menus
nl: KDE-menu's

en: Keep menus in memory
nl: Houd menu's in het geheugen

en: Keep panels above other windows
nl: Houdt panelen boven andere vensters

en: Keep panels below other windows
nl: Houdt panelen onder andere vensters

en: Keep panels on the same level as other windows
nl: Houdt panelen op hetzelfde niveau als andere vensters

en: Key Bindings
nl: Sneltoetsen

en: Keyboard Bell
nl: Toetsenbord bel

en: Keyboard Settings
nl: Toetsenbord instellingen

en: Kill All
nl: Alles vernietigen

en: Kill Daemon
nl: Deamon stoppen

en: Kill app
nl: Vernietig programma

en: Kill session
nl: Sessie beëindigen

en: Large (64 pixels)
nl: Groot (64 punten)

en: Last
nl: Laatste

en: Launcher
nl: Starter

en: Launcher from menu
nl: Starter vanuit menu

en: Launcher icon
nl: Starterpictogram

en: Launcher properties
nl: Starter eigenschappen

en: Launcher...
nl: Starter...

en: Left
nl: Links

en: Level
nl: Niveau

en: Library Functions
nl: Bibliotheekfuncties

en: Local maildir
nl: Lokale e-mail map

en: Local mailspool
nl: Lokaal bestand met e-mail

en: Location:
nl: Locatie:

en: Lock Screen
nl: Beeldscherm Vergrendelen

en: Lock Screen Now
nl: Beeldscherm Nu Vergrendelen

en: Lock button
nl: Vergrendel knop

en: Lock screen
nl: Beeldscherm vergrendelen

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
nl: Het scherm vastzetten zodat u uw computer tijdelijk kunt verlaten

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out button
nl: Uitlogknop

en: Log out of GNOME
nl: Uitloggen

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down your computer
nl: Deze sessie beeindigen om in te loggen als een andere gebruiker of om uw computer uit te zetten

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Looking up internet address for %s
nl: Internet adres voor %s wordt opgezocht

en: Mail check
nl: Elektronische Post

en: Mail check Applet
nl: 'Elektronische Post' Appletje

en: Mail check notifies you when new mail arrives in your mailbox
nl: 'Elektronische Post' waarschuwt u wanneer er nieuwe e-mail is

en: Mail check properties
nl: 'Elektronische Post' Eigenschappen

en: Mail spool file:
nl: E-mail bestand:

en: Mailbox
nl: Postbus

en: Mailbox resides on:
nl: Postbus bevindt zich op:

en: Mailcheck
nl: Postbus

en: Mailing Lists (www)
nl: Mailing Lijsten (www)

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Make buttons flush with panel edge
nl: Knoppen tot aan de paneel rand

en: Man Pages
nl: 'man'-pagina's

en: Man Path
nl: 'Man'-pad

en: Many many others ...
nl: Heel veel andere ...

en: Martin Norbaeck
nl: Martin Norbäck

en: Maximize mode
nl: Maximaliseermanier

en: Menu icon
nl: Menu-pictogram

en: Menu panel
nl: Menu paneel

en: Menu path
nl: Menu pad

en: Menu properties
nl: Menu-eigenschappen

en: Menu type
nl: Menutype

en: Menus
nl: Menu's

en: Merge in system menus
nl: Samenvoegen in systeem menu's

en: Message of The Day
nl: Bericht van de dag

en: Message of the day file to use:
nl: Bericht van de dag bestand:

en: Millisecond period spent waiting for clients to die (0=forever)
nl: Maximale wachttijd (ms) voor afsterven van clients (0=eeuwig)

en: Millisecond period spent waiting for clients to register (0=forever)
nl: Maximale wachttijd (ms) voor registratie clients (0=eeuwig)

en: Millisecond period spent waiting for clients to respond (0=forever)
nl: Maximale wachttijd (ms) voor reactie van clients (0=eeuwig)

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Monitors
nl: Monitoren

en: Motif CD player w/ CDDB support
nl: Motif CD speler (CDDB support)

en: Mouse Settings
nl: Muis instellingen

en: Move
nl: Verplaats

en: Move down
nl: Omlaag

en: Move iconified tasks to current workspace when restoring
nl: Verplaats geminimaliseerde taken naar de huidige werkruimte bij het openen

en: Move selected menu down
nl: Verplaats geselecteerd item omlaag

en: Move selected menu up
nl: Verplaats geselecteerd item omhoog

en: Move up
nl: Omhoog

en: Multimedia applets
nl: Multimedia appletjes

en: NUMBER
nl: NUMMER

en: Netscape browser
nl: Netscape Navigator

en: Network
nl: Netwerk

en: Network applets
nl: Netwerk appletjes

en: Never allowed to die.
nl: Mag niet stoppen.

en: New Folder
nl: Nieuwe Map

en: New Item
nl: Nieuw item

en: New Mail
nl: Nieuwe e-mail

en: New Submenu
nl: Nieuw Submenu

en: New _Item...
nl: Nieuw _Item...

en: News (www)
nl: Nieuws (www)

en: No 'Exec' field in entry
nl: Geen 'Exec' veld in entry

en: No mail.
nl: Geen berichten.

en: No message of the day found!
nl: Geen bericht van de dag gevonden!

en: No panel found
nl: Geen paneel gevonden

en: No program selected
nl: Geen programma geselecteerd

en: No response to the %s command.
nl: Geen antwoord op opdracht %s.

en: No socket was created
nl: Er werd geen socket gemaakt

en: No system menus found!
nl: Geen systeem menu's gevonden

en: Non-session-managed Startup Programs
nl: Programma's die niet automatisch door de sessie gestart kunnen worden

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal menu
nl: Gewoon menu

en: Normal tile
nl: Normale tegel

en: Not enough room to write file %s
nl: Niet genoeg vrije ruimte voor bestand %s

en: Note: The panel will size itself to the
    largest applet in the panel, and that
    not all applets obey these sizes.
nl: Opmerking: Het paneel zal de grootte aannemen
    van het grootste appletje, en niet alle appletjes
    zullen dezelfde groote hebben.

en: Number of tasks before grouping occurs
nl: Aantal taken voordat deze samengevoegd moeten worden

en: Object created is not AppletWidget
nl: Object dat gemaakt is is geen AppletWidget

en: Off
nl: Uit

en: Offset from screen edge:
nl: Verwijderd van schermrand:

en: On the main menu
nl: In het hoofdmenu

en: One moment, reading menus...
nl: Even geduld, menu's worden ingelezen

en: Only read saved sessions from the default.session file
nl: Lees opgeslagen sessies alleen uit het default.session bestand

en: Only show current desktop in pager
nl: Toon enkel huidig bureaublad in de bureaublad gids

en: Only use empty space
nl: Gebruik alleen lege ruimte

en: Open IM (input method)
nl: Open IM (Invoer Methode)

en: Open new browser window
nl: Open nieuw browservenster

en: Options
nl: Opties

en: Options for the startup hint dialog
nl: Opties voor het Hint dialoogvenster bij opstarten

en: Order
nl: Volgorde

en: Order:
nl: Volgorde:

en: Orient panel horizontally
nl: Plaats het paneel horizontaal

en: Orient panel vertically
nl: Plaats het paneel verticaal

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Override desktop height with panel size
nl: Overschrijf bureaublad hoogte met paneel grootte

en: Override desktop width with panel size
nl: Overschrijf breedte bureaublad met paneel grootte

en: Overwrite existing menu entry?
nl: Overschrijven van bestaand menu?

en: Padding between applets
nl: Ruimte tussen appletjes

en: Padding between applets and panel border
nl: Ruimte tussen appletjes en paneel rand

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Panel
nl: Paneel

en: Panel Manual...
nl: Paneel Handleiding...

en: Panel Objects
nl: Paneel Objecten

en: Panel Position
nl: Paneel Positie

en: Panel menu:
nl: Paneel menu:

en: Panel properties
nl: Paneeleigenschappen

en: Panel size:
nl: Paneelgrootte:

en: Panel to add the launcher to
nl: Paneel om starter aan toe te voegen

en: Panel treatment (GNOME compliant window managers only)
nl: Paneelbehandeling (alleen GNOME overeenkomstige window managers)

en: Panel window level:
nl: Paneelvenster niveau:

en: Panel:
nl: Paneel:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paths
nl: Paden

en: Pause per frame (s):
nl: Pauze per beeldje (sec):

en: Pick a Font
nl: Kies een Lettertype

en: Pick a color
nl: Kies een Kleur

en: Pixmap
nl: Afbeelding

en: Pixmap file:
nl: Afbeeldingsbestand:

en: Play a sound when new mail arrives
nl: Maak geluid als er nieuwe berichten zijn

en: Popdown task view automatically
nl: Popdown taken automatisch bekijken

en: Popup menu key
nl: Menu sneltoets

en: Position to add the launcher to
nl: Positie om de starter aan toe te voegen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Prelight buttons on mouseover
nl: Knoppen verlichten als de muis er overheen beweegt

en: Press a key...
nl: Druk een toets...

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Print Screenshot
nl: Schermafdruk maken

en: Print command:
nl: Afdrukopdracht:

en: Printer Applet
nl: Printer Appletje

en: Printer name:
nl: Printernaam:

en: Printer properties
nl: Printereigenschappen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Program
nl: Programma

en: Programs
nl: Programma's

en: Programs (system menus)
nl: Programma's (systeemmenu's)

en: Programs for Internet and networks
nl: Programma's voor internet en netwerken

en: Programs menu
nl: Programma's menu

en: Programs to be merged in (system menus)
nl: Samen te voegen programma's (systeemmenu's)

en: Programs with smaller values are started before programs with higher values. The default value should be OK
nl: Programma's met kleinere waardes worden gestart voor programma's met grotere waardes. De standaardwaarde zou goed moeten zijn.

en: Programs:
nl: Programma's:

en: Prompt on logout
nl: Bevestigen bij uitloggen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Properties...
nl: Eigenschappen...

en: Push movement (or use Shift)
nl: Duwbeweging (of gebruik Schuif)

en: Put into run dialog
nl: Zet in een start dialoog

en: Raise area grid over tasks
nl: Toon gebieds raster boven taken

en: Raise panels on mouse-over
nl: Paneel naar voren als de muis er overheen beweegt

en: RealPlayer 7
nl: Realplayer 7

en: RealPlayer multimedia player
nl: Realplayer Multimediaspeler

en: Really log out?
nl: Weet u zeker dat u wilt uitloggen?

en: Really reset all GNOME user settings for %s?
nl: Wilt u alle GNOME gebruikers instellingen voor %s wissen?

en: Reboot
nl: Herstarten

en: Red Hat menus
nl: Red Hat menu's

en: Regular XTerm
nl: Normale XTerm

en: Released under the terms of the GNU Public License.
    GNOME menu editor.
nl: Beschikbaar gesteld met de regelsvan het GNU Public License.
    GNOME menu editor.

en: Reload
nl: Verversen

en: Remote IMAP-server
nl: IMAP-server op afstand

en: Remote POP3-server
nl: POP3-server op afstand

en: Remote-client-error occured. Remote-polling deactivated. Maybe you used a wrong server/username/password?
nl: Er is een fout met de afstand-client gebeurd. Polling op afstand wordt gedeactiveerd. Misschien is uw server/gebruikersnaam/wachtwoord verkeerd?

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Program
nl: Verwijder programma

en: Remove applet
nl: Verwijder applet

en: Remove from panel
nl: Verwijderen van paneel

en: Remove this item
nl: Verwijder dit item

en: Remove this panel
nl: Verwijder dit paneel

en: Remove this panel...
nl: Verwijder dit paneel...

en: Reread all menus
nl: Alle menu's herlezen

en: Rescan Desktop Devices
nl: Herstel Bureaublad Apparaten

en: Rescan Desktop Directory
nl: Herstel Bureaublad Map

en: Reset all user settings
nl: Vernieuw alle gebruikersinstellingen

en: Reset and _Clear
nl: Vernieuwen

en: Respawn
nl: Herstart

en: Respawn abandoned due to failures.
nl: 'Respawn' afgebroken vanwege fouten

en: Restart Daemon
nl: Deamon herstarten

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore All
nl: Herstel alles

en: Revert
nl: Herstel

en: Ridiculous (128 pixels)
nl: Gigantisch (128 punten)

en: Right
nl: Rechts

en: Rotate image for vertical panels
nl: Afbeelding draaien bij verticaal paneel

en: Rotate on vertical panels
nl: Draai in verticaal paneel

en: Rows of Desktops
nl: Aantal rijen met bureaubladen

en: Rows of tasks:
nl: Rijen met taken:

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run Program
nl: Programma uitvoeren

en: Run button
nl: Uitvoer knop

en: Run dialog key
nl: Gebruik dialoog toets

en: Run in terminal
nl: Uitvoeren in terminal

en: Run...
nl: Voer uit...

en: Running
nl: Actief

en: Running in "Lockdown" mode.  This means your system administrator has prohibited any changes to the panel's configuration to take place.
nl: Paneel draait in de "Beveiligde modus". Dit betekent dat de systeembeheerder geen veranderingen toestaat aan de configuratie van het paneel.

en: Save
nl: Bewaren

en: Save Current Session
nl: Huidige sessie opslaan

en: Save changes?
nl: Veranderingen bewaren?

en: Save current setup
nl: Bewaar huidige instellingen

en: Save current state of desktop
nl: Bewaar huidige staat van het bureablad

en: Save screenshot to _desktop
nl: Schermafdruk op bureaubla_d opslaan

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
nl: Schermafdruk opslaan als _webpagina (sla op in ~/public__html)

en: Saving
nl: Aan het bewaren

en: Saving session details.
nl: Sessie-instellingen aan het bewaren.

en: Sawfish Window Manager
nl: Sawfish Windowmanager

en: Scale image (keep proportions)
nl: Schaal afbeelding (verhouding hetzelfde houden)

en: Screensaver
nl: Schermbeveiling

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Screenshot Print Preview
nl: Schermafdruk afdrukvoorbeeld

en: Scroll on keystroke
nl: Schuiven bij toetsaanslag

en: Scroll on output
nl: Schuiven bij uitvoer

en: Scrollback lines:
nl: Regels in schuifbuffer:

en: Scrollbar position:
nl: Schuifbalkpositie:

en: Scrolling
nl: Schuiven

en: Select animation
nl: Kies animatie

en: Select-by-word characters:
nl: Kies-per-woord karakters:

en: Session
nl: Sessie

en: Session Chooser
nl: Sessiekiezer

en: Session Manager Proxy
nl: Sessiebeheer proxy

en: Session Name
nl: Sessie naam

en: Session Options
nl: Sessie eigenschappen

en: Session Properties
nl: Sessie eigenschappen

en: Session Properties & Startup Programs
nl: Sessie opties & Programma's autostarten

en: Set Time
nl: Tijd instellen

en: Set the TERM variable
nl: Zet de TERM variabele

en: Set the window icon
nl: Venstericoon instellen

en: Set the window title
nl: Zet de venstertitel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shade
nl: Oprollen

en: Shade All
nl: Alle vensters oprollen

en: Shade background
nl: Achtergrond arceren

en: Show Bookmarks Window
nl: Toon bladwijzervenster

en: Show Desk-Guide tooltips
nl: Toon bureau-gids tooltips

en: Show Documentation Index
nl: Toon Documentatie-Index

en: Show History Window
nl: Toon geschiedenisvenster

en: Show [...] buttons
nl: Toon [...] knoppen

en: Show arrows on hide button
nl: Toon pijltjes op verbergknop

en: Show button tiles only when cursor is over the button
nl: Toon de knop-achtergrond alleen als de muis erop staat

en: Show date in applet
nl: Toon datum in applet

en: Show date in tooltip
nl: Toon datum in tooltip

en: Show delay (ms)
nl: Weergavevertraging (ms)

en: Show desktop name tooltips
nl: Toon bureaublad naam tooltips

en: Show hidden tasks (HIDDEN)
nl: Toon verborgen taken (HIDDEN)

en: Show hide buttons
nl: Toon verbergknoppen

en: Show iconified (minimized) applications
nl: Toon geminimaliseerde programma's

en: Show iconified (minimized) applications on all desktops
nl: Toon geminimaliseerde programma's van alle bureaubladen

en: Show menu titles
nl: Toon menutitels

en: Show mini icons
nl: Toon mini pictogrammen

en: Show normal applications
nl: Toon normale programma's

en: Show normal applications on all desktops
nl: Toon normale programma's van alle bureaubladen

en: Show popup menus outside of panels
nl: Toon popup-menu's buiten panelen

en: Show shaded tasks (SHADED)
nl: Toon ingerolde taken (SHADED)

en: Show splash screen on login
nl: Splash venster tonen bij inloggen

en: Show tasklist arrow
nl: Takenlijst pijl weergeven

en: Show tasks which hide from taskbar (SKIP-TASKBAR)
nl: Toon taken verborgen voor taakbalk (SKIP-TASKBAR)

en: Show tasks which hide from window list (SKIP-WINLIST)
nl: Toon taken verborgen voor vensterlijst (SKIP-WINLIST)

en: Shut Down
nl: Uitschakelen

en: Silence terminal bell
nl: Terminal bel uitzetten

en: Sink tasklist into panel
nl: Takenlijst in het GNOME paneel verzinken

en: Size
nl: Afmetingen

en: Size (pixels)
nl: Grootte (punten)

en: Size and Position
nl: Grootte en positie

en: Sliding panel
nl: Schuivend paneel

en: Small (36 pixels)
nl: Klein (36 punten)

en: Solid background
nl: Vaste achtergrond

en: Sort Submenu
nl: Sorteer Submenu

en: Sort Submenu _Recursive
nl: Submenu _Recursief Sorteren

en: Sort _Recursive
nl: _Recursief Sorteren

en: Sort selected submenu
nl: Sorteer geselecteerd submenu

en: Special
nl: Speciaal

en: Special Files
nl: Speciale bestanden

en: Special icon
nl: Speciaal pictogram

en: Specifies font name
nl: Geeft lettertype aan

en: Specifies the geometry for the main window
nl: Geeft de geometrie van het hoofdvenster

en: Specify a session name to load
nl: Geef een te laden sessie naam

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard (48 pixels)
nl: Standaard (48 punten)

en: Start Session
nl: Start Sessie

en: Start in fortune mode
nl: Start in fortune modus

en: Start in hint browsing mode
nl: Start met hint browsing modus

en: Start in motd mode
nl: Start in motd modus

en: Start in session login mode (used from gsm)
nl: Start in sessie modus (wordt gebruikt door gsm)

en: Start up shells as login shells
nl: Start 'shell' als 'login shell'

en: Start with default programs
nl: Start met standaard programma's

en: Started but has not yet reported state.
nl: Gestart maar heeft nog geen staat gestuurd.

en: Starting
nl: Aan het starten

en: Starting GNOME
nl: GNOME wordt gestart

en: Starting GNOME: %s
nl: GNOME wordt gestart: %s

en: Starting GNOME: done
nl: GNOME wordt gestart: klaar

en: Startup Command
nl: Te starten programma

en: Startup Hint
nl: Opstart Hint

en: Startup Programs
nl: Programma's starten

en: State
nl: Staat

en: State not reported within timeout.
nl: Geen staat gestuurd binnen tijdsinterval.

en: Status dock
nl: Status venster

en: Stick
nl: Plakkend

en: Stick All
nl: Alles "Plakkend" maken

en: Stretch image (change proportions)
nl: Schaal afbeelding (verhouding mag veranderen)

en: Style
nl: Stijl

en: Style:
nl: Stijl:

en: SuSE menus
nl: SuSE menu's

en: Swallowed app...
nl: Ingeslikte applicatie...

en: Swap Delete/Backspace
nl: Verwissel Delete/Backspace

en: Switch horizontal/vertical position of tasklist arrow
nl: Wissel de oriëntatie van de takenlijstpijl

en: Switched movement (or use Ctrl)
nl: Geschakelde beweging (of gebruik Ctrl)

en: System
nl: Systeem

en: System Calls
nl: Systeemfuncties

en: System Monitors (Processor, Diskspace, Memory, etc.)
nl: Systeemmonitoren (Processor, Schijfruimte, Geheugen, enz.)

en: System menu
nl: Systeem menu

en: Szabolcs 'Shooby' Ban
nl: Szabolcs 'Shooby' Bán

en: TCLASS
nl: TKLASSE

en: TITLE
nl: TITEL

en: Take screenshot key
nl: Schermafdruk maken toets

en: Take window screenshot key
nl: Schermafdruk van venster maken toets

en: Tasklist
nl: Takenlijst

en: Tasklist height is dynamic
nl: Takenlijst hoogte is dynamisch

en: Tasklist height is fixed
nl: Takenlijst hoogte is vast

en: Tasklist height:
nl: Takenlijst hoogte:

en: Tasklist properties
nl: Takenlijst eigenschappen

en: Tasklist width is dynamic
nl: Takenlijst breedte is dynamisch

en: Tasklist width is fixed
nl: Takenlijst breedte is vast

en: Tasklist width is that of longest title
nl: Takenlijst breedte is gelijk aan de langste titel

en: Tasklist width:
nl: Takenlijst breedte:

en: Tasklist: Unable to create applet widget
nl: Takenlijst: Kan appletwidget niet aanmaken

en: Tasks
nl: Takenlijst

en: Terminal Class:
nl: Terminalklasse:

en: Terminal class name
nl: Terminalklasse

en: Terminal emulation program
nl: GNOME terminalemulator

en: Text based web browser
nl: Tekst gebaseerde web browser

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: The Animation Filename:
nl: Naam van het animatiebestand:

en: The Battery
nl: De Batterij

en: The GIMP
nl: De GIMP

en: The GNOME Fish Applet
nl: Het GNOME Vis Appletje

en: The GNOME Panel
nl: Het GNOME Paneel

en: The GNOME terminal emulation program.
nl: De GNOME terminal-emulator

en: The Mysterious GEGL
nl: Het Mysterieuse GEGL

en: The Panel
nl: Het Paneel

en: The Squeaky Rubber Gnome
nl: De Piepende Rubbere Gnome

en: The argument is a url to add, not a .desktop file
nl: Het argument is een URL om toe te voegen, niet een .desktop bestand

en: The clock applet gives your panel a lightweight and simple display of the date and time
nl: Het klok appletje geeft uw paneel een lichtgewicht en eenvoudige weergave van de datum en tijd

en: The directory /tmp/orbit-%s is not owned
    by the current user, %s.
    Please correct the ownership of this directory.
nl: De map /tmp/orbit-%s behoort niet toe
    aan de huidige gebruiker %s.
    Gelieve de eigenaar van deze map aan te passen.

en: The error was: %s
nl: De fout was: %s

en: The menu entry must have a filename
nl: Het menu moet een naam hebben

en: The menu item must have a name
nl: Het menu-item moet een naam hebben

en: The printer applet lets you easily drag files to be printed via a print command
nl: Het print appletje laat je simpel bestanden afdrukken door ze op het appletje te slepen

en: The program may be slow, stopped or broken.
nl: Het programma is traag, gestopt of disfunctionerend

en: The session name already exists
nl: Deze naam bestaat al

en: The session name cannot be empty
nl: De naamn van de sessie mag niet leeg zijn

en: The startup command cannot be empty
nl: De opstartopdracht mag niet leeg zijn

en: The system administrator has disallowed modification of the panel configuration
nl: De systeembeheerder staat aanpassingen van het paneel niet toe

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
nl: Het water moet ververst worden!
    (kijk naar de datum)

en: There has been an error while trying to log in.
    
    %s
nl: Er was een fout bij het inloggen.
    
    %s

en: There was a problem registering the panel with the GOAD server.
    The panel will now exit.
nl: Het paneel kan zich niet registreren met de GOAD server.
    Het paneel wordt gestopt.

en: This Month
nl: Deze Maand

en: This Week
nl: Deze Week

en: This applet has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using this applet, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
nl: Dit applet heeft geen nut. Het kost slechts schijfruimte en compileertijd, en, indien geladen, ook kostbare ruimte in het paneel en het geheugen.Wie toch nut ziet in dit appletje moet zich laten nakijken ;-)

en: This change conflicts with an existing menu item
nl: Deze verandering conflicteert met een bestaand menu item

en: This change conflicts with an existing menu item.
    No two menu items in a submenu can have the same name.
nl: Deze verandering conflicteert met een bestaand menu item.
    Menu items moeten een unieke naam hebben.

en: This launch icon does not specify a program to run
nl: Er is geen programma ingesteld voor dit pictogram

en: This program is responsible for launching other applications, embedding small applets within itself, world peace, and random X crashes.
nl: Dit programma is verantwoordelijk voor het starten van andere applicaties, het bevatten van appletjes, de wereldvrede en willekeurige crashes van X.

en: Thumb Nails
nl: Miniaturen

en: Tiles enabled
nl: Tegels aanzetten

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Timed out on sending session save to an applet
nl: Een appletje reageerde niet binnen de standaard tijd
    bij het ontvangen van een bewaar sessie signaal.

en: Tiny (24 pixels)
nl: Mini (24 punten)

en: Title of application to swallow
nl: Titel van de in te slikken applicatie

en: To desktop
nl: Naar bureaublad

en: Today
nl: Vandaag

en: Toggles whether or not the keyboard is grabbed by the terminal.
nl: Zet toetsenbord logging aan/uit.

en: Toggles whether or not the menubar is displayed.
nl: Maakt de menubalk zichtbaar/onzichtbaar.

en: Tomas Oegren
nl: Tomas Ögren

en: Tools for software development
nl: Programnma's voor software-ontwikkeling

en: Tooltip/Name
nl: Tooltip/Naam

en: Tooltips enabled
nl: Tooltips aanzetten

en: Top left corner's position: X
nl: Positie Linker bovenkant: X

en: Top of applet menus
nl: Top van appletmenu's

en: Top of system menus
nl: Top van systeemmenu's

en: Top of system merge menus
nl: Top van systeem samenvoeg menu's

en: Top of user menus
nl: Top van gebruikersmenu's

en: Translucent
nl: Doorschijnend

en: Transparent
nl: Transparant

en: Transparent background
nl: Transparante achtergrond

en: Trash
nl: Verwijder

en: Try
nl: Test

en: Try again
nl: Probeer opnieuw

en: Try to avoid overlapping panels
nl: Probeer overlappende panelen te vermijden

en: Try to create the terminal with the TerminalFactory
nl: Probeer de terminal te maken met de TerminalFactory

en: Try to start a TerminalFactory
nl: Probeer een TerminalFactory te starten

en: Ultra Tiny (12 pixels)
nl: Super Mini (12 punten)

en: Unable to create file: %s
nl: Creëren van bestand '%s' mislukt

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
nl: Kan png info niet aanmaken
    U heeft waarschijnlijk een verkeerde of kapotte versie van libpng op uw systeem

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
nl: Kan bestand niet aanmaken:
    "%s"
    Controleer uw permissies van de oudermap

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
nl: Kan png structuur niet starten.
    U heeft waarschijnlijk een verkeerde of kapotte versie van libpng op uw systeem

en: Unable to retrieve GNOME installation directory
nl: Kan GNOME installatiemap niet vinden

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
nl: Kan png info niet instellen.
    U heeft waarschijnlijk een verkeerde of kapotte versie van libpng op uw systeem

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
nl: Kan geen schermafdruk maken van het huidige bureaublad.

en: Unaffected by logouts but can die.
nl: Ongewijzigd bij uitloggen maar kan stoppen.

en: Unix time
nl: Unix tijd

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unshade
nl: Uitrollen

en: Unshade All
nl: Alle balken uitrollen

en: Unstick
nl: Niet plakkend

en: Unstick All
nl: Alles "Niet plakkend" maken

en: Update lastlog entry
nl: Ververs lastlog gegevens

en: Update utmp entry
nl: Ververs utmp gegevens

en: Update wtmp entry
nl: Ververs wtmp gegevens

en: Use --login by default
nl: Gebruik standaard de optie --login

en: Use GMT
nl: Gebruik GMT

en: Use custom icon for panel button
nl: Gebruik eigen pictogram voor paneelknoppen

en: Use dialog boxes
nl: Gebruik dialoog vensters

en: Use large icons
nl: Gebruik grote pictogrammen

en: User Commands
nl: Gebruikersopdrachten

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Utilities
nl: Hulpmiddelen

en: Utilities menu
nl: Hulpmiddelen menu

en: Utility
nl: Hulpmiddelen

en: Utility applets
nl: Hulpmiddelen appletjes

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vertical Layout
nl: Verticale layout

en: Video player
nl: Video speler

en: Vietnamese terminal emulation program
nl: Vietnamese terminalemulator

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: WIDTH
nl: BREEDTE

en: Wait abandoned due to conflict.
nl: Wachten afgebroken vanwege conflict.

en: Waiting to start or already finished.
nl: Wachten om te starten of reeds afgelopen.

en: Wanda the GNOME Fish
nl: Wanda de GNOME vis

en: Warning! Unsaved changes will be lost!
    Proceed?
nl: Waarschuwing! Niet bewaarde veranderingen gaan verloren!
    Doorgaan?

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against usage of wanda for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
nl: Waarschuwing: De opdracht die u poogt te gebruiken lijkt nuttig te zijn.
    Omdat dit een nutteloos appletje is wordt dit ten strengste afgeraden.
    Dit zou Wanda namelijk een tot een nuttig of praktisch appletje maken.

en: When a panel is removed, the panel and its
    applet settings are lost. Remove this panel?
nl: Als u een paneel verwijderd, gaan alle instellingen 
    verloren. Paneel toch verwijderen?

en: When clicked:
nl: Wanneer aangeklikt.

en: When new mail arrives:
nl: Wanneer nieuwe e-mail binnenkomt:

en: Which tasks to show
nl: Welke taken tonen

en: White on black
nl: Wit op zwart

en: Whoops! for some reason we can't add to the panel
nl: Hola! We kunnen niet toevoegen aan het paneel omwille van een bepaalde reden.

en: Width
nl: Breedte

en: Width of window
nl: Vensterbreedte

en: Will run '%s'
nl: '%s' wordt gestart

en: Window manager changes active area on all desktops
    (FVWM, Sawfish)
nl: Window manager verandert het aktieve gebied op alle bureaubladen
    (FVWM, Sawfish)

en: Window manager expects pager to modify area+desktop properties directly
    (Enlightenment, FVWM)
nl: Window manager verwacht dat de bureaublad-gids de gebieds- en bureaublad eigenschappen verandert
    (Enlightenment, FVWM)

en: Window manager moves decoration window instead
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)
nl: Window manager verplaatst dekoratie
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)

en: With pixmap arrow
nl: Met pixmap pijl

en: Without pixmap
nl: Zonder pixmap

en: WordPerfect for Linux
nl: WordPerfect voor Linux

en: X Color Selector
nl: X Kleurkiezer

en: X position of window
nl: X-coördinaat van het venster

en: XEphem
nl: Xephem

en: Y position of window
nl: Y-coördinaat van het venster

en: You already have a status dock on the panel. You can only have one
nl: Er is al een status venster op het paneel. Er kan maar 1 zijn.

en: You are not running a GNOME Compliant
    Window Manager. GNOME support by the 
    window manager is strongly recommended
    for proper Desk Guide operation.
nl: U gebruikt geen Window Manager met GNOME functies, 
    Het is sterk aanbevolen voor de Bureaublad gids
    dat u een window manager gebruikt die GNOME ondersteunt.

en: You can not delete a top level submenu.
nl: U kunt geen submenu van het hoogste niveau wissen.

en: You can only have one menu panel at a time.
nl: Je kan maar één menu paneel tegelijkertijd hebben.

en: You can't add an entry to that submenu.
    You do not have the proper permissions.
nl: U kunt niets toevoegen aan die map,
    want u heeft niet de benodigde rechten.

en: You cannot remove your last panel.
nl: Het laatste paneel kan niet verwijderd worden.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
nl: U heeft geen "fortune" geïnstalleerd op uw systeem of u heeft de configuratie niet goed staan.
    
    Controleer alstublieft de instellingen van uw Vis

en: You do not have fortune installed.
nl: Fortune is niet geïnstalleerd op uw systeem.

en: You have mail.
nl: U heeft (oude) berichten.

en: You have new mail.
nl: U heeft nieuwe berichten.

en: You have switched the class of this window. Do you
     want to reconfigure this window to match the default
    configuration of the new class?
nl: U heeft de klasse van dit venster aangepast. Wilt u
     het venster herconfigureren zodat het overeenkomt met
     de standaardconfiguratie van de nieuwe klasse?

en: You may wait for it to respond or remove it.
nl: U kunt wachten of afbreken

en: You must supply a single argument with the .desktop file or url to use
nl: Je moet een enkel argument geven met het te gebruiken .desktop bestand of URL.

en: You've chosen to disable the startup hint.
    To re-enable it, choose "Startup Hint"
    in the GNOME Control Center
nl: U heeft gekozen om de opstart-tip
    uit te schakelen. Om hem weer in te schakelen,
    kiez 'Opstart-tip' in het GNOME Configuratiescherm

en: Your GNOME Fish's Name:
nl: De naam van uw GNOME Vis:

en: Your session has been saved
nl: Uw sessie is opgeslagen

en: Your version of libICE has a bug which causes gnome-session
    to not function correctly.
    
    If you are on Solaris, you should either upgrade to Solaris patch
    #108376-16 or use the libICE.so.6 from the original Solaris 7.
    Copy the file into /usr/openwin/lib.  (Thanks go to Andy Reitz
    for information on this bug).
    
    Your GNOME session will terminate after closing this dialog.
nl: Je versie van libICE heeft een fout die ervoor kan zorgen dat
    gnome-session niet naar behoren werkt.
    
    Als je Solaris gebruikt dan zul je of moeten upgraden naar Solaris
    patch #108376-16 of je zult libICE.so.6 moeten gebruiken van Solaris 7.
    Kopiëer het bestand naar /usr/openwin/lib. (Dank gaat naar Andy Reitz
    voor de informatie over deze fout).
    
    Je GNOME sessie zal afgesloten worden na het sluiten van dit dialoogvenster.

en: Zvt terminal widget:     Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)
nl: Zvt termial canvas:     Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)

en: _Add Bookmark
nl: Toevoegen bladwijzer

en: _Back
nl: Terug

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: _Close terminal
nl: Terminal sluiten

en: _Delete...
nl: Verwij_deren

en: _Forward
nl: Volgend

en: _Hide menubar
nl: Verberg menubalk

en: _History
nl: _Geschiedenis

en: _New Submenu...
nl: _Nieuw Submenu...

en: _New Window
nl: _Nieuw venster

en: _New terminal
nl: _Nieuwe terminal

en: _Open in browser
nl: Open in browser

en: _Print screenshot...
nl: Schermafdruk op _papier...

en: _Reload
nl: Verve_rsen

en: _Reset Terminal
nl: Terminal Ve_rversen

en: _Save screenshot to file:
nl: _Schermafdruk opslaan in:

en: _Secure keyboard
nl: Beveiligd toet_senbord

en: _Show menubar
nl: Toon menubalk

en: _Sort
nl: _Sorteren

en: _Sort Submenu
nl: _Sorteer Submenu

en: _View
nl: Beeld

en: _Window
nl: Venster

en: can't find real path
nl: kan het echte pad niet vinden

en: clock/hourformat=12
nl: clock/hourformat=24

en: creating user directory: %s
nl: Gebruikersmap wordt aangemaakt: %s

en: directory utility
nl: Hulpmiddel voor mappen

en: fixed
nl: vast

en: gaspell Spell Checker
nl: gaspell Spellingscontrole

en: menu wasn't created
nl: menu is niet aangemaakt

en: minutes
nl: minuten

en: seconds
nl: seconden op e-mail

en: the GNOME menu editor
nl: GNOME menu editor

en: unable to create user directory: %s
nl: Kan gebruikersmap '%s' niet aanmaken

en: unable to remove .order file: %s
nl: .order bestand kan niet verwijderd worden: %s

en: untitled
nl: naamloos

en: xbm/xpm image browser
nl: xbm/xpm afbeeldingenbeheer

en: xemacs text editor
nl: xemacs tekst editor

en: xv image viewer
nl: xv Afbeeldingen bekijken
