gnome-core - en to lv translation catalogue (966 entries)

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Help Pages</H3>
    <p>
    <UL>
lv: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Palīdzības Lapas</H3>
    <p>
    <UL>

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info Pages</H3>
    <p>
    <UL>
lv: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info Lapas</H3>
    <p>
    <UL>

en:     Erik Troan (ewt@redhat.com)
lv:     Ēriks Troans (ewt@redhat.com)

en:  (empty)
lv:  (tukšs)

en:  Desktop
lv:  Darbirsma

en:  Folder
lv: Mape

en: %d messages
lv: %d ziņojumi

en: %d/%d messages
lv: %d/%d ziņojumi

en: %s applet appears to have died unexpectedly.
    
    Reload this applet?
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it from
    the "Applets" submenu in the main menu.)
lv: Izskatās, ka %s aplets ir negaidīti atmiris.
    
    Pārlādēt šo apletu?
    
    (Ja tu to izlem šobrīd nepārlādēt, tu to vienmēr vari pievienot
    no "Applets" apakšizvēlnes galvenajā izvēlnē.)

en: %s the Fish
lv: Zivtiņa %s

en: %s the GNOME Fish Says:
lv: GNOME Zivtiņa %s Saka:

en: (C) 1997-2000 the Free Software Foundation
lv: (c) 1997-2000 Brīvās Programmatūras Fonds - Free Software Foundation

en: (c) 1998 the Free Software Foundation
lv: (c) 1998 Brīvās Programmatūras Fonds - Free Software Foundation

en: (c) 1998-2000 the Free Software Foundation
lv: (c) 1998-2000 Brīvās Programmatūras Fonds - Free Software Foundation

en: (c) 1998-2001 the Free Software Foundation
lv: (c) 1998-2001 Brīvās Programmatūras Fonds - Free Software Foundation

en: (with minor help from George)
lv: (ar nelielu palīdzību no Džordža)

en: ... and many more
lv: ... un daudzi citi

en: 12 hour
lv: 12 stundas

en: 24 hour
lv: 24 stundas

en: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
lv: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Satura Rādītājs</h1>

en: <BODY>Could not load default TOC page</BODY>
lv: <BODY>Nevar ielādēt noklusēto Satura lapu</BODY>

en: <BODY>Unknown TOC argument</BODY>
lv: <BODY>Nesaprotams Satura arguments</BODY>

en: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Results of the substring search for the string
lv: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Rezultāti apakšrindas meklēšanai

en: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
lv: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Satura Rādītājs</h1>

en: <body><h2>Error: file not found</h2></body>
lv: <body><h2>Kļūda: datne nav atrasta</h2></body>

en: <br><B>No matches found</B>
lv: <br><B>Nav rezultātu.</B>

en: <h2>GNOME Help</h2>
lv: <h2>GNOME Palīdzība</h2>

en: <h2>Info Pages</h2>
lv: <h2>Info Lapas</h2>

en: <h2>Man Pages</h2>
lv: <h2>Man Lapas</h2>

en: <p>
    <br>
    <H3>Manual Pages</H3>
    <p>
    <UL>
lv: <p>
    <br>
    <H3>Rokasgrāmatas Lapas</H3>
    <p>
    <UL>

en: A normal member of the session.
lv: Normāls sesijas loceklis.

en: A session shutdown is in progress.
lv: Notiek sesijas slēgšana.

en: A swallowed application appears to have died unexpectedly.
    Attempt to reload it?
lv: Izskatās, ka norītā programma ir negaidīti pārtraukusi darbību.
    Mēģināt to pārlādēt?

en: A tasklist for the GNOME desktop environment.
    Icons by Tuomas Kuosmanen (tigert@gimp.org).
lv: GNOMEs darbvirsmas vides uzdevumjosla.
    Ikonas veidojis Tuomas Kuosmanen (tigert@gimp.org).

en: About GNOME
lv: Par GNOME

en: About GNOME...
lv: Par GNOME...

en: About the panel...
lv: Par paneli...

en: About...
lv: Par...

en: Above
lv: Virs

en: Above other windows
lv: Pāri citiem logiem

en: Action
lv: Darbība

en: Add Startup Program
lv: Pievienot Sāknēšanas Programmu

en: Add a new session
lv: Pievienot jaunu sesiju

en: Add appointement...
lv: Pievienot norīkojumu...

en: Add bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

en: Add from menu
lv: Pievienot no izvēlnes

en: Add new item to this menu
lv: Pievienot jaunu priekšmetu šai izvēlnei

en: Add this applet as a launcher to panel
lv: Pievienot šo sīkprogrammu kā palaidēju panelī.

en: Add this as drawer to panel
lv: Pievienot šo kā atvilkni panelī

en: Add this as menu to panel
lv: Pievienot šo kā izvēlni panelī

en: Add this launcher to panel
lv: Pievienot šo palaidēju panelī

en: Add this program to Favorites
lv: Pievienot šo programmu Favorītu izvēlnei

en: Add this to Favorites menu
lv: Pievienot šo Favorītu izvēlnei

en: Add to panel
lv: Pievienot panelim

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Adding tearoff when tearoffs are disabled
lv: Pievieno noplēšamās lapas, kad tās ir deaktivizētas

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Advanced...
lv: Paplašināts...

en: Aligned panel
lv: Izlīdzināts panelis

en: All properties...
lv: Visi rekvizīti...

en: Allow typing in a command line instead of choosing an application from the list
lv: Atļaut rakstīšanu komandrindā tā vietā, lai izvēlētos programmu no saraksta

en: Alternate editor types are not supported by gnome-edit yet.
    Please choose a standard executable editor in the gnome-edit capplet
    in the gnome control center.
lv: Alternatīvi redaktoru tipi vēl nav atbalstīti no gnome-edit.
    Lūdzu izvēlieties standarta redaktoru zem gnome-edit izvēlnes
    GNOME Kontrolcentrā.

en: Always started on every login.
lv: Vienmēr palaista pie katras ieejas

en: Amusements
lv: Laika Kavēkļi

en: An applet is not responding to a save request.
    Remove the applet or continue waiting?
lv: Konkrētā sīkprogramma neatsaucas uz saglabāšanas pieprasījumu.
    Izdzēst sīkprogrammu vai turpināt gaidīt?

en: Animation
lv: Animācija

en: Animation speed
lv: Animācijas ātrums

en: App
lv: Programma

en: Applet
lv: Aplets

en: Applet appearance
lv: Apleta parādīšanās

en: Applets
lv: Sīkprogrammas

en: Applets (system menus)
lv: Sīkprogrammas (sistēmas izvēlnes)

en: Applets:
lv: Sīkprogrammas:

en: Application
lv: Programma

en: Applications
lv: Programmas

en: Applications menu
lv: Programmu izvēlne

en: Are you sure you want to delete this submenu and all its contents?
lv: Jūs esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst šo apakšizvēlni un tās visu saturu?

en: Arrange Icons
lv: Sakārtot Ikonas

en: Audio Settings
lv: Audio Uzstādījumi

en: Audio mixer
lv: Audio mikseris

en: Auto hide
lv: Autoslēpšana

en: Automatically re-check menus
    for newly installed software
lv: Automātiski pārbaudīt izvēlnes,
    vai nav svaigi instalēta programmatūra

en: Automatically save changes to session
lv: Automātīski saglabāt pašreizējo sesiju

en: Available Programs
lv: Pieejamās Programmas

en: Avoid on maximize
lv: Ignorēt pie maksimizēšanas

en: Avoid this panel when maximizing windows
lv: Ignorēt šo paneli, kad maksimizē logus

en: BGNOSCROLL
lv: FONSNERITINĀS

en: BGSCROLL
lv: FONSRITINĀS

en: BMarks
lv: GZīmes

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Background
lv: Fons

en: Background Settings
lv: Fona Uzstādījumi

en: Background Type:
lv: Fona Tips:

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background color:
lv: Fona krāsa:

en: Background pixmap
lv: Fona attēliņš

en: Background pixmap does not scroll
lv: Fona attēls neritinās

en: Background pixmap scrolls
lv: Fona attēla ritināšanās

en: Background should be shaded
lv: Fonam jābūt ēnotam

en: Background type
lv: Fona tips

en: Before each update:
lv: Pirms katras atjaunošanas:

en: Behaviour
lv: Uzvedība

en: Below
lv: Zem

en: Below other windows
lv: Zem citiem logiem

en: Black on light yellow
lv: Melns uz gaiši dzeltena

en: Black on white
lv: Melns uz balta

en: Blank Screen Now
lv: Tagad Tukšu Ekrānu

en: Blinking cursor
lv: Mirgojošs kursors

en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: Bookmark file
lv: Piezīmju datne

en: Border width (tile only)
lv: Robežas platums (tikai palikņiem)

en: Browse
lv: Lūkoties

en: Browse Currently Running Programs...
lv: Lūkoties Cauri Pašlaik Darbojošamies Programmām...

en: Browse the startup hints
lv: Lūkoties cauri sāknēšanas knifiem

en: Browse...
lv: Lūkoties...

en: Bug Tracking System (www)
lv: Kļūdu Medīšanas Sistēma (www)

en: Button type:
lv: Pogu tips:

en: Buttons
lv: Pogas

en: By Name
lv: Pēc Vārda

en: By Size
lv: Pēc Lieluma

en: By Time Last Accessed
lv: Pēc Laika Pēdējais Atvērtais

en: By Time Last Changed
lv: Pēc Laika Pēdējais Mainītais

en: By Time Last Modified
lv: Pēc Laika Pēdējais Modificētais

en: By Type
lv: Pēc Tipa

en: COLOR
lv: KRĀSA

en: COMMAND
lv: COMANDA

en: CORBA Exception
lv: CORBA Izņēmums

en: C_olor selector...
lv: K_rāsas selektors...

en: Cache file
lv: Keša datne

en: Cache size
lv: Keša izmērs

en: Can't create applet!
lv: Nevar izveidot sīkprogrammu!

en: Can't create menu, using main menu!
lv: Nevar izveidot izvēlni, izmantojot galveno izvēlni!

en: Can't create the user menu directory
lv: Nevar izveidot lietotāja izvēlņu direktoriju

en: Can't execute 'About GNOME'
lv: Nevar palaist 'Par GNOME'

en: Can't execute printer command
lv: Nevar palaist printera komandu

en: Can't execute the screenshot program
lv: Nevar palaist ekrānattēlu uzņemšanas programmu)

en: Can't find an empty spot
lv: Nevar atrast tukšu vietu

en: Can't find the screenshot program
lv: Nevar atrast ekrānattēlu uzņemšanas programmu

en: Can't get goad_id for applet, ignoring it
lv: Nevar dabūt sīkprogrammas goad_id, ignorējam to

en: Can't get goad_id from desktop entry!
lv: Nevar dabūt goad_id no darbvirsmas ieraksta!

en: Can't load entry
lv: Nevar ielādēt ievadu

en: Can't open directory, using main menu!
lv: Nevar atvērt direktoriju, izmantojot galveno izvēlni!

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Login
lv: Atsaukt Ieeju

en: Cannot activate a panel object
lv: Nevar aktivizēt paneļa objektu

en: Cannot create an item with an empty command
lv: Nevar izveidot priekšmetu ar tukšu komandu

en: Cannot create object
lv: Nevar izveidot objektu

en: Cannot execute panel global properties
lv: Nevar palaist paneļa globālos rekvizītus

en: Cannot execute the gmc-client program,
    perhaps gmc is not installed
lv: Nevar palaist gmc-client programmu,
    iespējams, ka gmc nav installēts

en: Cannot execute the gnome calendar,
    perhaps it's not installed.
    It is in the gnome-pim package.
lv: Nevar palaist gnome kalendāru,
    iespējams, ka nav instalēts.
    Tas atrodas gnome-pim pakotnē.

en: Cannot execute xscreensaver
lv: Nevar palaist xscreensaver (ekrānglabātāju)

en: Cannot find pixmap file %s
lv: Nevar atrast attēliņa datni %s

en: Cannot launch gmenu!
lv: Nevar palaist gmenu!

en: Cannot start CORBA
lv: Nevar palaist CORBA

en: Check for mail
lv: Parbāudīt epastu

en: Check for mail every
lv: Parbāudīt epastu katras

en: Choose Current Session
lv: Izvēlieties Pašreizējo Sesiju

en: Choose an icon
lv: Izvēlies ikonas

en: Click on the GNOME foot icon to open the
    Main Menu.  This menu contains all
    GNOME applications, tools, and commands.
lv: Spiežiet uz GNOME pēdiņas ikonas, lai atvērtu
    Galveno Izvēlni.  Ši izvēlne satur visas
    GNOME lietojumprogrammas, rīkus un komandas.

en: Clicked tile
lv: Uzklikšķināts paliknis

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Clock Applet
lv: Pulksteņa Aplets

en: Clock applets
lv: Pulksteņa sīkprogrammas

en: Clock properties
lv: Pulksteņa rekvizīti

en: Clocks
lv: Pulksteņi

en: Close All
lv: Aizvērt Visus

en: Close drawer if a launcher inside it is pressed
lv: Aizvērt aizvilkni, ja palaists kāds no tās palaidējiem

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Collapse
lv: Sagraut

en: Color
lv: Krāsa

en: Color XTerm
lv: Krāsu Xterm

en: Color Xterm
lv: Krāsu Xterm

en: Color palette:
lv: Krāsu palete:

en: Color scheme:
lv: Krāsu tēma:

en: Color selector
lv: Krāsu izvēlētājs

en: Color to use:
lv: Lietot Krāsu:

en: Colors
lv: Krāsas

en: Columns of Desktops
lv: Darbvirsmas Kolonnas

en: Command
lv: Komanda

en: Command (optional)
lv: Komanda (optionāli)

en: Command to execute when fish is clicked:
lv: Koamanda, kuru palaist, kad tiek klikšķināts uz zivtiņas:

en: Command to run before we check for mail:
lv: Komanda, kuru palaist pirms mēs izdarām pasta pārbaudi:

en: Confirm before killing windows
lv: Apstiprināt pirms logu piebeigšanas

en: Confirm the removal of panels with a dialog
lv: Apstiprināt paneļu likvidāciju ar dialoga paziņojumu

en: Constant speed animations
lv: Vienmērīga ātruma animācijas

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue waiting
lv: Turpināt gaidīt

en: Copy date
lv: Kopēt datumu

en: Copy time
lv: Kopēt laiku

en: Copyright (C) 1999 Anders Carlsson
lv: Kopēšanas tiesības (C) 1999 Anders Carlsson

en: Copyright (c) 1998 Red Hat Software, Inc.
lv: Autortiesības (c) 1998 Red Hat Software, Inc.

en: Could not call time-admin
    Perhaps time-admin is not installed
lv: Nevarēja izsaukt time-admin
    Iespējams, ka time-admin nau uzinstalēts

en: Could not connect to gnome-session
lv: Nevar savienoties ar gnome-session

en: Could not connect to the session manager
lv: Nevar savienoties ar sesiju pārvaldnieku

en: Could not get directory name from path: %s
lv: Nevar dabūt direktorija nosaukumu ceļā: %s

en: Could not get file from path: %s
lv: Nevar dabūt datni no ceļa: %s

en: Could not get file name from path: %s
lv: Nevar dabūt datni no ceļa: %s

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent GNOME from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts.
lv: Nevarēja sameklēt interneta adresi priekš %s.
    Tas aizturēs GNOME strādāt pareizi.
    Šo problēmu varētu būt iespējams likvidēt, pievienojot
    %s datnei /etc/hosts.

en: Could not open .order file: %s
lv: Nevar atvērt .order datni: %s

en: Could not open .order file: %s
    %s
lv: Nevar atvērt .order datni: %s
    %s

en: Could not open file '%s' for writing
lv: Nevar atvērt datni '%s' ierakstam

en: Could not remove old order file %s: %s
lv: Nevarēja izņemt veco order datni %s: %s

en: Could not remove the menu item %s: %s
lv: Nevar izdzēst šo izvēlnes priekšmetu %s: %s

en: Could not rename tmp file: %s to %s
    %s
lv: Nevar pārsaukt tmp datni: %s to %s
    %s

en: Couldn't add applet
lv: Nevar pievienot apletu

en: Count
lv: Skaits

en: Create a new item
lv: Izveidot jaunu priekšmetu

en: Create a new menu item
lv: Izveidot jaunu izvēlnes priekšmetu

en: Create a new submenu
lv: Izveidot jaunu apakšizvēlni

en: Create launcher applet
lv: Izveidot palaidēja sīkprogrammu

en: Create menu item
lv: Izveidot izvēlnes priekšmetu

en: Create panel
lv: Izveidot paneli

en: Create swallow applet
lv: Izveidot norīto apletu

en: Creates a new terminal window
lv: Izveido jaunu termināļa logu

en: Current screen:
lv: Pašreizējais ekrāns:

en: Current session managed programs
lv: Pašreizējās sesijas pārvaldītās programmas

en: Custom
lv: Pēc Izvēles

en: Custom colors
lv: Krāsas pēc izvēles

en: Debian menus
lv: Debian izvēlnes

en: Debug level
lv: Lāgošanas līmenis

en: Default
lv: Noklusētais

en: Default (from global preferences)
lv: Noklusētais (no globāliem rekvizītiem)

en: Default movement mode
lv: Noklusētais kustības režīms

en: Default task size:
lv: Noklusētais uzdevuma izmērs:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete empty submenu?
lv: Dzēst tukšu apakšizvēlni?

en: Delete generates DEL/^H
lv: Delete ģenerē DEL/^H

en: Delete selected menu item
lv: Dzēst izvēlēto izvēlnes priekšmetu

en: Delete this menu item?
lv: Dzēst šo izvēlnes priekšmetu?

en: Depth (displacement when pressed)
lv: Dziļums (iegrime nospiežot)

en: Description
lv: Apraksts

en: Desk Guide
lv: Darbvirmsas Ceļvedis

en: Desk Guide Alert
lv: Darbvirmsas Ceļveža Brīdinājums

en: Desk Guide Settings
lv: Darbvirmsas Ceļveža Uzstādījumi

en: Desk Guide Task View
lv: Darbvirmsas Ceļveža Uzdevumu Skatījums

en: Desk-Guide tooltip delay [ms]
lv: Darbvirsmas knifu aizture [ms]

en: Deskguide (the desktop pager)
lv: Darbnirsmas Vadītājs (peidžers)

en: Desktop
lv: Pamatvirsma

en: Desktop Height [pixels]
lv: Darbvirsmas Augstums [pikseļos]

en: Desktop Settings
lv: Darbvirmsas Uzstādījumi

en: Desktop Width [pixels]
lv: Darbtvirsmas Garums [pikseļos]

en: Desktop entry properties
lv: Darbvirsmas ievada rekvizīti

en: Desktop menu:
lv: Pamatvirsmas izvēlne:

en: Desktop name tooltip delay [ms]
lv: Darbvirsmas knifu aizture [ms]

en: Desktop:
lv: Darbvirsma:

en: Development
lv: Programmēšana

en: Development (www)
lv: Programmēšana (www)

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Discarded on logout and can die.
lv: Aizvērta pie izejas un var atmirt.

en: Display
lv: Displejs

en: Display fortunes instead of hints
lv: Padomu vietā rādīt fortūnas

en: Display message of the day instead of hints
lv: Parādīt dienas paziņojumu padomu vietā

en: Display normal hints
lv: Parādīt parastos padomus

en: Display this dialog next time
lv: Parādīt šo dialogu nākošo reizi

en: Display tooltips with full task names
lv: Parādīt knifus ar pilniem uzdevumu vārdiem

en: Distribution menu (if found):
lv: Distribūcijas izvēlne (ja atrod):

en: Distribution:
lv: Distribūcija:

en: Divide height by number of rows
lv: Dalīt augstumu ar rindu skaitu

en: Divide height by number of vertical areas
lv: Sadalīt augsumu attiecīgi pēc vertikālo laukumu skaita

en: Divide width by number of columns
lv: Sadalīt platumu pēc kolonnu skaita

en: Divide width by number of horizontal areas
lv: Sadalīt platumu attiecīgi pēc horizontālo laukumu skaita

en: Do not shade background
lv: Neēnot fonu

en: Do not start up shells as login shells
lv: Nesāknēt šellčaulas kā ieejas šellčaulas

en: Do not update lastlog entry
lv: Neatjaunot lastlog ierakstu

en: Do not update utmp entry
lv: Neatjaunot utmp ierakstu

en: Do not update wtmp entry
lv: Neatjaunot wtmp ierakstu

en: Don't avoid on maximize
lv: Neizvairīties pie maksimizēšanas

en: Don't know how to activate `%s'
lv: Nezin kā aktivizēt %s'

en: Don't scale image to fit
lv: Neformēt attēlu, lai sakristu

en: Drawer
lv: Atvilktne

en: Drawer handle
lv: Atvilknes rokturis

en: Drawer icon
lv: Atvilknes ikona

en: Drawer sliding
lv: Atvilktnes slīdēšana

en: Edge panel
lv: Malas panelis

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Startup Program
lv: Rediģēt Sārnējamo Programmu

en: Edit menus...
lv: Labot izvēlnes...

en: Edit session name
lv: Rediģēt sesijas nosaukumu

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Emacs text editor
lv: Emacs teksta redaktors

en: Enable Auto-hide
lv: Aktivizēt Automatisko Slēpšanu

en: Enable animations
lv: Aktivizēt animācijas

en: Enable bold text
lv: Aktivizēt pastiprinātu tekstu

en: Enable hidebutton
lv: Aktivizēt slēpjpogas

en: Enable hidebutton arrow
lv: Aktivizēt slēpjpogu būltas

en: Enable login hints
lv: Aktivizēt ieejas padomus

en: Enable panel keybindings
lv: Aktivizēt paneļa taustiņsasaistes

en: Enable task grouping
lv: Aktivizēt uzdevumu grupēšanu

en: End world hunger
lv: Izbeidz pasaules badu

en: Enlightenment Window Manager
lv: Enlightenment Logu Pārvaldnieks

en: Entire menu
lv: Kopējā izvēlne

en: Ephemeris for X (Astronomy)
lv: Astronomiskais almanahs priekš X (Astrononomija)

en: Error during execution of chosen editor.
    
    The editor you have chosen is probably either not available,
    or is not on your current path.
lv: Kļūda palaižot jūsu izvēlēto redaktoru.
    
    Redaktors, kuru izvēlējāties, ir vai nu nepieejams,
    vai arī netatrodas jūsu norādītajā ceļā.

en: Error loading document:
    
    %s
    
    You probably don't
    have this documentation
    installed on your system.
lv: Kļūda ielādējot dokumentu:
    
    %s
    
    Jūs iespējams nav
    ši dokumentācija
    instalēta jūsu sistēmā.

en: Execute
lv: Palaist

en: Execute a command line
lv: Palaist komandrindu

en: Execute this program instead of a shell
lv: Palaist šo programmu šellčaulas vietā

en: Execute this program the same way as xterm does
lv: Palaist šo programmu tāpat kā xterm to dara

en: Expand
lv: Paplašināt

en: Explicit hide
lv: Precīzi pazust

en: FAQ (www)
lv: Visbiežāk Uzdotie Jautājumi - FAQ (www)

en: FONT
lv: FONTS

en: Failed to create directory
lv: Nevar izveidot direktoriju

en: Failed to execute command:
    %s
lv: Nevarēju palaist komandu:
    %s

en: Failed to execute command:
    %s
    %s
lv: Nevarēju palaist komandu:
    %s
    %s

en: Failed to load this program!
lv: Nevarēja ielādēt šo programmu!

en: Fast but low quality scaling of button icons
lv: Ātra, bet zemas kvalitātes pogu ikonu attēlošana

en: Favorites
lv: Favorīti

en: Favorites (user menus)
lv: Favorīti (lietotāja izvēlnes)

en: Favorites menu
lv: Favorītu izvēlne

en: Favorites:
lv: Favorīti:

en: File
lv: Datnes

en: File %s already exists. Overwrite?
lv: Datne %s jau eksistē. Pārrakstīt?

en: File Formats
lv: Datņu Formāti

en: File Manager
lv: Datņu Pārvaldnieks

en: Fill window thumbnails with screen contents
lv: Piepildīt logu sīkattēlus ar ekrāna saturu

en: Fish
lv: Zivtiņa

en: Floating panel
lv: Plūstošais panelis

en: Folder:
lv: Mape:

en: Follow panel size
lv: Sekot paneļa izmēriem

en: Font:
lv: Fonti:

en: Fore/Background Color:
lv: Priekšpuses/Fona Krāsa:

en: Foreground color
lv: Priekškrāsa

en: Foreground color:
lv: Burtu krāsa:

en: Format
lv: Formāts

en: Fortune
lv: Fortūna

en: Forward
lv: Uz Priekšu

en: Frames In Animation:
lv: Kadri Animācijā:

en: Free movement (doesn't disturb other applets) (or use Alt)
lv: Brīvā kustība (neizkustinot citus apletus) (vai lieto Alt)

en: GEOMETRY
lv: ĢEOMETRIJA

en: GNOME Desktop Guide (Pager)
lv: GNOME Darbvirsmas Pavadonis (Peidžeris)

en: GNOME Developers' Site
lv: GNOME Programmētāju Lapa

en: GNOME Fish Properties
lv: GNOME Zivtiņas Rekvizīti

en: GNOME Help
lv: GNOME Palīdzība

en: GNOME Help Browser allows easy access to various forms of documentation on your system
lv: GNOME Palīdzības Pārlūks atļauj vieglu pieeju savas sistēmas dokumentācijai

en: GNOME Help Path
lv: GNOME Palīdzības Ceļš

en: GNOME Hints
lv: GNOME Knifi

en: GNOME Login
lv: GNOME Ieeja

en: GNOME Main Site
lv: GNOME Galvenā Lapa

en: GNOME News Site
lv: GNOME Jaunumu Lapa

en: GNOME Tasklist
lv: GNOME Uzdevumsaraksts

en: GNOME Terminal
lv: GNOME Terminālis

en: GNOME front-end to aspell
lv: GNOME aspell versija

en: GNOME menu editor
lv: GNOME izvēlņu redaktors

en: GNOME terminal
lv: GNOME terminālis

en: GNOME terminal:     Miguel de Icaza (miguel@kernel.org)
lv: GNOME terminālis:     Migēls de Ikaza (miguel@kernel.org)

en: GNOME was brought to you by
lv: GNOME jums piedāvā

en: GNU Image Manipulation Program
lv: GNU Attēla Manipulācijas Programma

en: Games
lv: Spēles

en: Games menu
lv: Spēļu izvēlne

en: General
lv: Galvenais

en: Geometry
lv: Ģeometrija

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-core
lv: Ekrānattēla uzņemšanas programmai trūkst glade datne.
    Lūdzu pārbaudi savu gnome-core instalāciju

en: Global
lv: Globāls

en: Global Preferences...
lv: Globālie Uzstādījumi...

en: Global main menu
lv: Globāli galvenā izvēlne

en: Global menu
lv: Galobālā izvēlne

en: Global panel properties
lv: Globālie paneļa rekvizīti

en: Gnome Help Bookmarks
lv: Gnome Palīdzības Grāmatzīmes

en: Gnome Help Browser
lv: Gnome Palīdzības Pārlūks

en: Gnome Help Configure
lv: GNOME Palīdzības Konfigurācija

en: Gnome Help History
lv: GNOME Palīdzības Vēsture

en: Gnome hint
lv: Gnome padoms

en: Go to the next location in the history list
lv: Doties uz nākošo vietu vēstures sarakstā

en: Go to the previous location in the history list
lv: Atgriezties iepriekšējā vietā vēstures sarakstā

en: Grab a window instead of the entire screen
lv: Uzņemt logu nevis visu ekrānu

en: Grab key...
lv: Paķert taustiņu...

en: Graphical File Manager
lv: Grafiskais Datņu Pārvaldnieks

en: Graphics
lv: Grafika

en: Graphics menu
lv: Grafikas izvēlne

en: Green on black
lv: Zaļš uz melna

en: Gtk+ port of Vim
lv: Gtk+ Vim versija

en: HEIGHT
lv: AUGSTUMS

en: Height
lv: Augstums

en: Height of window
lv: Loga augstums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help on %s
lv: Palīdzēt par %s

en: Help on Help
lv: Palīdziba Palīdzībai

en: Help system
lv: Palīdzības sistēma

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Hide
lv: Slēpt

en: Hide advanced options
lv: Paslēpt paplašinātās opcijas

en: Hide buttons
lv: Slēpt pogas

en: Hide delay (ms)
lv: Spēpšanās aizture (ms)

en: Hide the advanced controls below this button.
lv: Paslēpt paplašinātās kontroles zem šīs pogas

en: Hide this panel
lv: Paslēpt šo paneli

en: Hiding
lv: Slēpšana

en: Hiding policy
lv: Slēpšanas paņēmieni

en: History
lv: Vēsture

en: History and cache
lv: Vēsture un keišs

en: History file
lv: Vēstures datne

en: History size
lv: Vēstures izmērs

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Horizontal Layout
lv: Horizontālais Izkārtojums

en: Huge (80 pixels)
lv: Ļoti Liels (80 pikseļi)

en: I've detected a panel already running.
    Start another panel as well?
    (The new panel will not be restarted.)
lv: Esmu atklājis jau darbojošos paneli.
    Sāknēt vēl vienu paneli?
    (Jaunais panelis netiks pārstartēts.)

en: ICON
lv: IKONA

en: Icon
lv: Ikona

en: Iconify
lv: Samazināt

en: Iconify All
lv: Samazināt Visus

en: If you are using Linux 2.2.x with glibc 2.1.x, this
    is probably due to incorrectly setup Unix98 ptys.
    
    Please read linux/Documentation/Changes for how to
    set them up correctly.
lv: Ja jūs lietojiet Linux 2.2.x ar glibc 2.1.x, šim
    par iemeslu varētu būt nepareizi uzstādītas Unix98 pty.
    
    Lūdzu izlasiet linux/Documentation/Changes kā
    uzstādīt tās pareizi.

en: Image
lv: Attēls

en: Image loading and display settings
lv: Attēla lādēšana un ekrāna uzstādījumi

en: Imlib Configuration Options
lv: Imlib Konfigurācijas Opcijas

en: In a submenu
lv: Apakšizvēlnē

en: In the menu
lv: Izvēlnē

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Incremental update delay [ms]
lv: Īslaicīga atjaunošanas aizture [ms]

en: Index
lv: Indekss

en: Info Pages
lv: Info Lapas

en: Info Path
lv: Info Ceļš

en: Initialize session settings
lv: Uzstādīt sesijas uzstādījumus

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
lv: Nepietiekams atmiņas daudzums, lai noglabātu ekrānattēlu.
    Lūdzu, atbrīvo resursus un mēģini vēlreiz.

en: Integrated help system (Info, man, HTML)
lv: Integrētā palīdzības sistēma (Info, man, HTML)

en: Internet
lv: Internets

en: Internet time
lv: Interneta laiks

en: Japanese terminal emulation program
lv: Japāņu termināļa emulācijas programma

en: KDE menu (if found):
lv: KDE izvēlne (ja atrod):

en: KDE menus
lv: KDE izvēlnes

en: Kanji terminal
lv: Kanji terminālis

en: Keep menus in memory
lv: Paturēt izvēlnes atmiņā

en: Keep panels above other windows
lv: Paturēt paneļus virs citiem logiem

en: Keep panels below other windows
lv: Paturēt paneļus zem citiem logiem

en: Keep panels on the same level as other windows
lv: Paturēt paneļus tādā pašā līmenī kā citus logus

en: Key Bindings
lv: Taustiņu Sasaistes

en: Keyboard Bell
lv: Tastatūras Zvans

en: Keyboard Settings
lv: Tastatūras Uzstādījumi

en: Kill All
lv: Nokaut Visus

en: Kill Daemon
lv: Nokaut Dēmonu

en: Kill app
lv: Nobeigt programmu

en: Kill session
lv: Iznīcināt sesiju

en: Large (64 pixels)
lv: Liels (64 pikseļi)

en: Last
lv: Pēdējais

en: Launcher
lv: Palaidējs

en: Launcher from menu
lv: Palaist no izvēlnes

en: Launcher icon
lv: Palaidēja ikona

en: Launcher properties
lv: Palaidēja rekvizīti

en: Launcher...
lv: Palaidējs...

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Level
lv: Līmenis

en: Library Functions
lv: Bibliotēkas Funkcijas

en: Linux console
lv: Linux konsole

en: Local maildir
lv: Lokālā epasta direktorija

en: Local mailspool
lv: Lokālā epasta spole

en: Location:
lv: Vieta:

en: Lock Screen
lv: Noslēgt Ekrānu

en: Lock Screen Now
lv: Tagad Noslēgt Ekrānu

en: Lock button
lv: Noslēgšanas poga

en: Lock screen
lv: Noslēgt ekrānu

en: Log Out
lv: Iziet

en: Log out
lv: Iziet

en: Log out button
lv: Iziešanas poga

en: Log out of GNOME
lv: Iziet no GNOME

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down your computer
lv: Izejiet no šīs sesijas lai ieietu atkal iekšā kā cits lietotājs va arī izslēdziet savu datoru

en: Login
lv: Ieeja

en: Logout
lv: Iziet

en: Looking up internet address for %s
lv: Meklē interneta adresi priekš %s

en: Mail check
lv: Epasta pārbaude

en: Mail check Applet
lv: Epasta pārbaudes Aplets

en: Mail check notifies you when new mail arrives in your mailbox
lv: Epasta pārbaude jūs informē, kad jauna ziņa ir jūsu pastkastē

en: Mail check properties
lv: Epasta pārbaudes rekvizīti

en: Mail server:
lv: Epasta serveris:

en: Mail spool file:
lv: Epasta spoles datne:

en: Mailbox
lv: Pastkastīte

en: Mailbox resides on:
lv: Pastakastīte atrodas:

en: Mailcheck
lv: Epasta pārbaude

en: Mailing Lists (www)
lv: Epasta sarakste (www)

en: Main Menu
lv: Galvenā Izvēlne

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Make buttons flush with panel edge
lv: Izvērst pogu lielumu līdz paneļa malām

en: Man Pages
lv: Man Lapas

en: Man Path
lv: Man Ceļš

en: Many many others ...
lv: Daudzi, daudzi citi ...

en: Maximize mode
lv: Maksimizācijas režīms

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu editor
lv: Izvēlņu redaktors

en: Menu icon
lv: Izvēlnes ikona

en: Menu panel
lv: Izvēlņu panelis

en: Menu path
lv: Izvēlnes ceļš

en: Menu properties
lv: Izvēlnes rekvizīti

en: Menu type
lv: Izvēlnes tips

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Merge in system menus
lv: Apvienot sistēmas izvēlnēs

en: Message of The Day
lv: Dienas Ziņa

en: Message of the day file to use:
lv: Dienas paziņojuma datne:

en: Millisecond period spent waiting for clients to die (0=forever)
lv: Milisekundes periods pavadīts, gaidot klientu nāvi (0=mūžība)

en: Millisecond period spent waiting for clients to register (0=forever)
lv: Milisekundes periods pavadīts, gaidot klientu reģistrāciju (0=mūžība)

en: Millisecond period spent waiting for clients to respond (0=forever)
lv: Milisekundes periods pavadīts, gaidot klientu atbildi (0=mūžība)

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Monitors
lv: Novērošana

en: Motif CD player w/ CDDB support
lv: Motif CD atskaņotājs ar CDDB atbalstu

en: Mouse Settings
lv: Peles Uzstādījumi

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move down
lv: Uz leju

en: Move iconified tasks to current workspace when restoring
lv: Atjaunojot, pārvietot samazinātos uzdevumus uz pašreizējo darbvidi

en: Move selected menu down
lv: Pārvietot izvēlēto izvēlni lejup

en: Move selected menu up
lv: Pārvietot izvēlēto izvēlni augšup

en: Move up
lv: Uz augšu

en: Multimedia
lv: Multimēdija

en: Multimedia applets
lv: Multimēdiju sīkprogrammas

en: Multimedia menu
lv: Multimēdija izvēlne

en: NOSHADED
lv: NEĒNOTS

en: NUMBER
lv: NUMURS

en: Netscape browser
lv: Netscape pārlūkprogramma

en: Network
lv: Tīkli

en: Network applets
lv: Tīkla sīkprogrammas

en: Never allowed to die.
lv: Nekad neļaut atmirt

en: New Folder
lv: Jauna Mape

en: New Item
lv: Jauns Priekšmets

en: New Mail
lv: Jauna Ziņa.

en: New Submenu
lv: Jauna Apakšizvēlne

en: New _Item...
lv: Jauns _Priekšmets...

en: News (www)
lv: Ziņas (www)

en: No 'Exec' field in entry
lv: Nav 'Exec' lauka ievadā.

en: No mail.
lv: Nav epasta.

en: No message of the day found!
lv: Neatradu dienas ziņu!

en: No panel found
lv: Panelis nav atrasts

en: No program selected
lv: Neviena programma nav izvēlēta

en: No response to the %s command.
lv: Nav atbildes no %s comandas.

en: No socket was created
lv: Kontakts netika izveidots

en: No system menus found!
lv: Nav atrastas sistēmas izvēlnes!

en: Non-session-managed Startup Programs
lv: Sesijas nepārvaldītas Sāknēšanas Programmas

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Normāls

en: Normal menu
lv: Normāla izvēlne

en: Normal tile
lv: Normāls paliknis

en: Not enough room to write file %s
lv: Nav pietiekami dadz vietas, lai ierakstītu datni %s

en: Note: The panel will size itself to the
    largest applet in the panel, and that
    not all applets obey these sizes.
lv: Piezīme: panelis paplašinās sevi līdz
    lielākās sīkprogrammas izmēriem panelī, un
    ne visas sīkprogrammas ir tādos pašos izmēros.

en: Number of tasks before grouping occurs
lv: Uzdevumu daudzums pirms sāk grupēšanu

en: OK
lv: Labi

en: Object created is not AppletWidget
lv: Izveidotais objekts nav ApletaVidžets

en: Off
lv: Izslēgt

en: Offset from screen edge:
lv: Nobīde no ekrāna stūra:

en: On the main menu
lv: Galvenajā izvēlnē

en: One moment, reading menus...
lv: Vienu mirklīti, lasām izvēlnes...

en: Only read saved sessions from the default.session file
lv: Lasi tikai no noglabātajām sesijām no default.session datnes

en: Only show current desktop in pager
lv: Parādit peidžerī tikai pašreizējo darbvirsmu

en: Only use empty space
lv: Lietot tikai tukšās vietas

en: Open URL: %s
lv: Atvērt URL: %s

en: Open new browser window
lv: Atvēet jaunu pārlūka logu

en: Options
lv: Opcijas

en: Options for the startup hint dialog
lv: Sāknēšanas knifu dialoga opcijas

en: Order
lv: Secība

en: Order:
lv: Secība:

en: Orient panel horizontally
lv: Novietot paneli horizontāli

en: Orient panel vertically
lv: Novietot paneli vertikāli

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Override desktop height with panel size
lv: Ignorēt darbvirsmas augstumu attiecībā ar paneļa izmēru

en: Override desktop width with panel size
lv: Ignorēt paneļa izmēru attiecībā pret darbvirsmu

en: Overwrite existing menu entry?
lv: Pārrakstīt esksistējošu izvēlnes ierakstu?

en: PIXMAP
lv: BITKARTE

en: Padding between applets
lv: Atstarpe starp apletiem

en: Padding between applets and panel border
lv: Atstarpe starp apletiem un paneļa malu

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Panel
lv: Panelis

en: Panel Manual...
lv: Paneļa Rokasgrāmata...

en: Panel Objects
lv: Paneļa Objekti

en: Panel Position
lv: Paneļa Pozīcija

en: Panel menu:
lv: Paneļa izvēlne:

en: Panel properties
lv: Paneļa rekvizīti

en: Panel size:
lv: Paneļa izmēri:

en: Panel to add the launcher to
lv: Panelis, kuram pievienot šo palaidēju

en: Panel treatment (GNOME compliant window managers only)
lv: Paneļa uzvedība (tikai ar GNOME savietojamiem logu pārvāldniekiem)

en: Panel window level:
lv: Paneļa loga līmenis:

en: Panel:
lv: Panelis:

en: Password:
lv: Parole:

en: Paths
lv: Ceļi

en: Pause per frame (s):
lv: Pauze uz katru kadru (s)

en: Pick a Font
lv: Izvēlies Fontu

en: Pick a color
lv: Izvēlies krāsu

en: Pixmap
lv: Attēls

en: Pixmap file:
lv: Attēliņa datne:

en: Play a sound when new mail arrives
lv: Spēlē skaņu, kad ierodas jauns epasts

en: Popdown task view automatically
lv: Minimizēt uzdevumu joslu automātiski

en: Popup menu key
lv: Ātrizvēlnes taustiņš

en: Position to add the launcher to
lv: Pozīcija, kurā pievienot palaidēju

en: Preferences
lv: Opcijas

en: Prelight buttons on mouseover
lv: Izgaismot pogas, kad kursors virspusē

en: Press a key...
lv: Spiedied kādu taustiņu...

en: Preview
lv: Priekšapskate

en: Print Screenshot
lv: Drukāt Ekrānattēlu

en: Print command:
lv: Drukāšanas komanda

en: Printer
lv: Printeris

en: Printer Applet
lv: Printera Sīkprogramma

en: Printer name:
lv: Printera nosaukums:

en: Printer properties
lv: Printera rekvizīti

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Program
lv: Programma

en: Programs
lv: Programmas

en: Programs (system menus)
lv: Programmas (sistēmas izvēlnes)

en: Programs for Internet and networks
lv: Programmas Internetam un tīkliem

en: Programs menu
lv: Pogrammu izvēlne

en: Programs to be merged in (system menus)
lv: Programmas, kuras apvienot (sistēmas izvēlnes)

en: Programs with smaller values are started before programs with higher values. The default value should be OK
lv: Programmas ar mazākiem dotajiem skaitļiem tiek startētas pirms programmām ar lielākiem skaitļiem. Noklūsētajiem skaitļiem nav ne vainas.

en: Programs:
lv: Programmas:

en: Prompt on logout
lv: Pārjautāt pirms iziešanas

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Properties...
lv: Rekvizīti...

en: Push movement (or use Shift)
lv: Pārvietošana piespiežot (vai lietojot Shift)

en: Put into run dialog
lv: Ievietot palaišanas dialogā

en: Raise area grid over tasks
lv: Pacelt virsmas režģi pāri uzdevumiem

en: Raise panels on mouse-over
lv: Paaugstināt paneļus, pelei slīdot pāri

en: RealPlayer multimedia player
lv: RealPlayer multimēdiju atskaņotājs

en: Really log out?
lv: Tiešām vēlaties iziet?

en: Really reset all GNOME user settings for %s?
lv: Tiešām dzēst visus GNOME lietotāja %s uzstādījumus?

en: Reboot
lv: Pārstartēt

en: Red Hat menus
lv: Red Hat izvēlnes

en: Regular XTerm
lv: Parastais XTerm

en: Released under the terms of the GNU Public License.
    GNOME menu editor.
lv: Izlaists zem GNU Publiskās Licenzes noteikumiem.
    GNOME izvēlņu redaktors.

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Remote IMAP-server
lv: Attālinātais IMAP serveris

en: Remote POP3-server
lv: Attālinātais POP3 serveris

en: Remote-client-error occured. Remote-polling deactivated. Maybe you used a wrong server/username/password?
lv: Parādījusīes kļūda Remonte-client-error. Remonte-polling deaktivizēts. Varbūt jūs lietojāt nepareizu serveri/lietotājvārdu/paroli?

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Remove Program
lv: Pātraukt Programmu

en: Remove applet
lv: Izdzēst sīkprogrammu

en: Remove from panel
lv: Dzēst no paneļa

en: Remove this item
lv: Izņemt šo priekšmetu

en: Remove this panel
lv: Izņemt šo paneli

en: Remove this panel...
lv: Izņemt šo paneli...

en: Reread all menus
lv: Pārlādēt visas izvēlnes

en: Rescan Desktop Devices
lv: Parskatīt Darbarvirsmas Iekārtas

en: Rescan Desktop Directory
lv: Pārskatīt Darbvirsmas Direktoriju

en: Reset all user settings
lv: Dzēst visus lietotāja uzstādījumus

en: Reset and _Clear
lv: Parstartēt un _Attīrīt

en: Respawn
lv: Atdzimt

en: Respawn abandoned due to failures.
lv: Atdzimšana pātraukta sakarā ar kļūdām.

en: Restart Daemon
lv: Pārstartēt Dēmonu

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore All
lv: Atjaunot Visus

en: Revert
lv: Atjaunot

en: Ridiculous (128 pixels)
lv: Gigantisks (128 pikseļi)

en: Right
lv: Pa Labi

en: Rotate image for vertical panels
lv: Attēlu rotēt vertikālajos paneļos

en: Rotate on vertical panels
lv: Rotēt vertikālajos paneļos

en: Rows of Desktops
lv: Darbvirsmu Rindas

en: Rows of tasks:
lv: Uzdevumu rindas:

en: Run
lv: Palaist

en: Run Program
lv: Palaist Programmu

en: Run button
lv: Palaišanas poga

en: Run dialog key
lv: Palaišanas dialoga taustiņš

en: Run in terminal
lv: Palaist terminālī

en: Run...
lv: Palaist...

en: Running
lv: Strādā

en: Running in "Lockdown" mode.  This means your system administrator has prohibited any changes to the panel's configuration to take place.
lv: Strādājam "Lockdown" režīmā. Tas nozīmē, ka jūsu sistēmas administrātors ir aizliedzis jebkādu izmaiņu izdarīšanu paneļa konfigurācijā.

en: SETI@home monitor
lv: SETI@home novērotājs

en: SHADED
lv: ĒNOTS

en: SOLID
lv: VIENDABĪGS

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Current Session
lv: Saglabāt Pašreizējo Sesiju

en: Save changes?
lv: Noglabāt izmaiņas?

en: Save current setup
lv: Noglabāt pašreizējos uzstādijumus

en: Save current state of desktop
lv: Saglabāt pašreizējo darbvirsmas stāvokli

en: Save screenshot to _desktop
lv: Noglabāt ekrāna attēlu uz _darbvirsmas

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
lv: Saglabāt ekrānattēlu _tīkla lapā (iekš ~/public_html)

en: Saving
lv: Glabāšana

en: Saving session details.
lv: Glabā sesijas detaļas.

en: Sawfish Window Manager
lv: Sawfish Logu Pārvaldnieks

en: Scale image (keep proportions)
lv: Formēt attēlu (atstāt proporcijas)

en: Screensaver
lv: Ekrānglabātājs

en: Screenshot
lv: Ekrānattēls

en: Screenshot Print Preview
lv: Ekrānattēla Drukas Priekšapskate

en: Scroll on keystroke
lv: Ritināt ar taustiņiem

en: Scroll on output
lv: Rītināt pēc izvadītā satura

en: Scrollback lines:
lv: Atritināšanās līnijas:

en: Scrollbar position:
lv: Ritjoslas pozīcija:

en: Scrolling
lv: Ritināšana

en: Select animation
lv: Izvēlies animāciju

en: Select-by-word characters:
lv: Atlasīt-pa-vārdam rakstzīmes:

en: Session
lv: Sesija

en: Session Chooser
lv: Sesijas Izvēlētājs:

en: Session Manager Proxy
lv: Sesijas Pārvaldnieka Proxy

en: Session Name
lv: Sesijas Nosaukums

en: Session Options
lv: Sesijas Opcijas

en: Session Properties
lv: Sesijas Rekvizīti

en: Session Properties & Startup Programs
lv: Sesijas Rekvizīti un Sākotnes Programmas

en: Set Time
lv: Ustādīt laiku

en: Set the TERM variable
lv: Uzstādīt TERM mainģgo

en: Set the window icon
lv: Uzstādīt loga ikonu

en: Set the window title
lv: Uzstādīt loga virsrakstu

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Shade
lv: Ēnot

en: Shade All
lv: Ēnot Visus

en: Shade background
lv: Ēnots fons

en: Show Bookmarks Window
lv: Parādīt Grāmatzīmju Logu

en: Show Desk-Guide tooltips
lv: Parādīt Darbvirsmas knifus

en: Show Documentation Index
lv: Parādīt Dokumentācijas Indeksu

en: Show History Window
lv: Parādīt Vēstures Logu

en: Show [...] buttons
lv: Parādīt [...] pogas

en: Show arrows on hide button
lv: Parādīt būltas uz slēpšanas pogas

en: Show button tiles only when cursor is over the button
lv: Parādīt pogas virsrakstu tikai, kad kursors ir virs pogas

en: Show date in applet
lv: Parādīt datumu sīkprogrammā

en: Show date in tooltip
lv: Parādīt datumu kinfā

en: Show delay (ms)
lv: Parādīšanas aizture (ms)

en: Show desktop name tooltips
lv: Parādīt darbvirsmas knifus

en: Show hidden tasks (HIDDEN)
lv: Parādīt slēptos uzdevumus (HIDDEN)

en: Show hide buttons
lv: Parādīt slēpšanas pogas

en: Show iconified (minimized) applications
lv: Rādīt minimizētās lietojumprogrammas

en: Show iconified (minimized) applications on all desktops
lv: Parādi minimizētās lietojumprogrammas uz visām darbvirsmām

en: Show menu titles
lv: Parādīt izvēlņu nosaukumus

en: Show mini icons
lv: Rādīt mazās ikonas

en: Show normal applications
lv: Rādīt parastas lietojumprogrammas

en: Show normal applications on all desktops
lv: Rādīt parastas lietojumprogrammas uz visām darbvirsmām

en: Show popup menus outside of panels
lv: Parādīt ātrizvēlnes

en: Show shaded tasks (SHADED)
lv: Parādīt ēnotos uzdevumus (SHADED)

en: Show splash screen on login
lv: Rādīt priekšattēlu pie ieiešanās

en: Show tasklist arrow
lv: Pārādīt uzdevumjoslas bultu

en: Show tasks which hide from taskbar (SKIP-TASKBAR)
lv: Parādīt uzdevumus, kas neparādās uzdevumjoslā (SKIP-TASKBAR)

en: Show tasks which hide from window list (SKIP-WINLIST)
lv: Parādīt uzdevumus, kas neparādās logu sarakstā (SKIP-WINLIST)

en: Shut Down
lv: Izslēgt

en: Silence terminal bell
lv: Noklusināt termināļa zvanu

en: Sink tasklist into panel
lv: Nogremdēt uzdevumsarakstu panelī

en: Size
lv: Izmērs

en: Size (pixels)
lv: Izmērs (pikseļos)

en: Size and Position
lv: Izmērs un Pozīcija

en: Sliding panel
lv: Slīdošais panelis

en: Small (36 pixels)
lv: Mazs (36 pikseļi)

en: Software (www)
lv: Programmatūra (www)

en: Solid background
lv: Viendabīgs fons

en: Sort Submenu
lv: Sakārtot Apakšizvēlni

en: Sort Submenu _Recursive
lv: Sakārtot Apakšizvēlni pēc _Rekursīva

en: Sort _Recursive
lv: Sakārtot pēc _Rekursīva

en: Sort selected submenu
lv: Sakārtot izvēlēto apakšizvēlni

en: Special
lv: Speciāls

en: Special Files
lv: Speciālas Datnes

en: Special icon
lv: Speciāla ikona

en: Specifies font name
lv: Fontu nosaukums

en: Specifies the geometry for the main window
lv: Spcifizē galvenā loga ģeometrijas izmērus

en: Specify a session name to load
lv: Konkretizē sisijas nosaukumu, kuru ielādēt

en: Standard
lv: Standarts

en: Standard (48 pixels)
lv: Standarta (48 pikseļi)

en: Start Session
lv: Sākt Sesiju

en: Start in fortune mode
lv: Sākt fortune režīmā

en: Start in hint browsing mode
lv: Palaist padomu pārlūkošanas režīmā

en: Start in motd mode
lv: Sākt motd režīmā

en: Start in session login mode (used from gsm)
lv: Startēt sesijas pieteikšanās (login) režīmā (lietot, izmantojot gsm)

en: Start up shells as login shells
lv: Sāknēt šellčaulas kā ieejas šellčaulas

en: Start with default programs
lv: Sākt ar noklusējuma programām

en: Started but has not yet reported state.
lv: Palaists, taču nav vēl ziņojis par stāvokli.

en: Starting
lv: Sākas

en: Starting GNOME
lv: Startējam GNOME

en: Starting GNOME: %s
lv: Startējam GNOME: %s

en: Starting GNOME: done
lv: Startējam GNOME: darīts

en: Startup Command
lv: Sāknēšanas Komanda

en: Startup Hint
lv: Sākotnes Knifi

en: Startup Programs
lv: Sāknēšanas Programmas

en: State
lv: Stāvoklis

en: State not reported within timeout.
lv: Statuss nav sagaidīts.

en: Status dock
lv: Satusa doks

en: Stick
lv: Pielīmēt

en: Stick All
lv: Pielīmēt Visus

en: Stretch image (change proportions)
lv: Izstiept attēlu (mainot proporcijas)

en: Style
lv: Stils

en: Style:
lv: Stils:

en: SuSE menus
lv: SuSE izvēlnes

en: Swallowed app...
lv: Norītā programma...

en: Swap Delete/Backspace
lv: Apmainīt vietām Delete/Backspace

en: Switch horizontal/vertical position of tasklist arrow
lv: Pārslēgt horizontālo/vertikālo uzdevumjoslas bultas pozīciju

en: Switched movement (or use Ctrl)
lv: Pakļauta kustība (vai lieto Ctrl)

en: System
lv: Sistēma

en: System Calls
lv: Sistēmas Pieprasījumi

en: System Monitors (Processor, Diskspace, Memory, etc.)
lv: Sistēmas Novērošana (Procesors, Diska vieta, Atmiņa, utt.)

en: System menu
lv: Sistēmas izvēlne

en: TERMNAME
lv: TERMVĀRDS

en: TITLE
lv: NOSAUKUMS

en: TRANSPARENT
lv: CAURSPĪDĪGS

en: Take screenshot key
lv: Noteikt ekrānattēla uzņemšanas taustiņu

en: Take window screenshot key
lv: Noteikt loga ekrānattēla uzņemšanas taustiņu

en: Tasklist
lv: Uzdevumsaraksts

en: Tasklist height is dynamic
lv: Uzdevumsaraksta augstums ir mainīgs

en: Tasklist height is fixed
lv: Uzdevumsaraksta augstums ir fiksēts

en: Tasklist height:
lv: Uzdevumsaraksta augstums:

en: Tasklist properties
lv: Uzdevumsaraksta rekvizīti

en: Tasklist width is dynamic
lv: Uzdevumsaraksta platums ir mainīgs

en: Tasklist width is fixed
lv: Uzdevumsaraksta platums ir fiksēts

en: Tasklist width is that of longest title
lv: Uzdevumsaraksta platums ir nosaukuma garumā

en: Tasklist width:
lv: Uzdevumsaraksts:

en: Tasklist: Unable to create applet widget
lv: Uzdevumjosla: Nevarēja izveidot sīkprogrammas vidžetu

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Terminal
lv: Terminālis

en: Terminal Class:
lv: Termināļa Klase:

en: Terminal class name
lv: Termināļa klases nosaukums

en: Terminal emulation program
lv: Termināļa emulācijas programma.

en: Text based web browser
lv: Teksta režīma tīkla pārlūks

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: The Animation Filename:
lv: Animācijas Datnes Nosaukums:

en: The Battery
lv: Baterija

en: The GIMP
lv: GIMP

en: The GNOME Fish Applet
lv: GNOME Zivtiņas Aplets

en: The GNOME Panel
lv: GNOME Panelis

en: The GNOME terminal emulation program.
lv: GNOME termināļa emulācijas programma.

en: The Mysterious GEGL
lv: Mistiskais GEGL

en: The Panel
lv: Panelis

en: The argument is a url to add, not a .desktop file
lv: Arguments ir url, kurš jāpievieno, nevis .desktop datne

en: The clock applet gives your panel a lightweight and simple display of the date and time
lv: Pulksteņa sīkprogramma dod Jūsu panelim vienkāršu vieglsvara datuma un laika parādīšanu.

en: The directory /tmp/orbit-%s is not owned
    by the current user, %s.
    Please correct the ownership of this directory.
lv: Direktorija /tmp/orbit-%s nepieder
    pašreizējam lietotājam, %s.
    Lūdzu koriģējiet piederību šai direktorijai.

en: The error was: %s
lv: Kļūda bija: %s

en: The menu entry must have a filename
lv: Izvēlnes ierakstam jābūt savam datnes nosaukumam

en: The menu item must have a name
lv: Izvēlnes priekšmetam jābūt savam nosaukumam

en: The printer applet lets you easily drag files to be printed via a print command
lv: Printera sīkprogramma atļauj vienkārši uzmest datnes uz tās, lai izdrukātu.

en: The program may be slow, stopped or broken.
lv: Programma varētu būt lēna, apstājusies vai uzkārusies.

en: The session name already exists
lv: Šis sesijas nosaukums jau eksistē

en: The session name cannot be empty
lv: Sesijas nosaukums nevar būt tukšums

en: The startup command cannot be empty
lv: Sāknēšanas komanda nevar būt tukša

en: The system administrator has disallowed modification of the panel configuration
lv: Sistēmas administrātors ir aizliedzis paneļa konfigurācijas mainīšanu

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
lv: Būtu tā kā ūdens jāpamaina!
    (Paskaties uz šodienas datumu)

en: There has been an error while trying to log in.
    
    %s
lv: Ir bijus kļūda kāmēr gājāt iekšā.
    
    %s

en: There was a problem registering the panel with the GOAD server.
    The panel will now exit.
lv: Bija problēma reģistrēt paneli ar GOAD serveri.
    Panelis tūlīt pārstās darboties.

en: This Month
lv: Šis Mēnesis

en: This Week
lv: Šī Nedēļa

en: This applet has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using this applet, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
lv: Šīs aplets nav nekur nopietni lietojams. Tas aizņem tikai vietu uz cietņja un kompilācijas laiku, un ielādēta atmiņā tas aizņem precīzu vietu panelī un atmiņā. Ja kāds ir atrasts, lietojot šo apletu, viņu vajag nekavējoties nosūtīt psiholoģiskai izmeklēšanai.

en: This change conflicts with an existing menu item
lv: Šī izmaiņa konfliktē ar jau eksistējošu izvēlnes priekšmetu

en: This change conflicts with an existing menu item.
    No two menu items in a submenu can have the same name.
lv: Šī izmaiņa konfliktē ar jau eksistējošu izvēlnes priekšmetu.
    Divi izvēlnes priekšmeti nevar būt ar vienu nosaukumu.

en: This launch icon does not specify a program to run
lv: Šī palaidēja ikona nav piesaistīta nevienai programmai

en: This program is responsible for launching other applications, embedding small applets within itself, world peace, and random X crashes.
lv: Šī programma ir atbildīga par lietojumprogrammu palaišanu, sīkprogrammu iekļaušanu sevī, pasaules mieru, un X gadījuma avārijām un uzkārieniem.

en: Thumb Nails
lv: Sīkattēli

en: Tiles enabled
lv: Palikņi aktivizēti

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Timed out on sending session save to an applet
lv: Sūtīšanas laiks uz apletu par sesijas saglabāšanu izbeidzies

en: Tiny (24 pixels)
lv: Sīks (24 pikseļi)

en: Title of application to swallow
lv: Lietojumprogrammas nosaukums, kuru norīt

en: To desktop
lv: Uz darbvirsmu

en: Today
lv: Šodiena

en: Toggles whether or not the keyboard is grabbed by the terminal.
lv: Klaviatūra ir/nav pakļauta terminālim

en: Toggles whether or not the menubar is displayed.
lv: Nosaka vai izvēlnes josla ir/nav parādīta.

en: Tools for software development
lv: Rīki programmēšanai

en: Tooltip/Name
lv: Knifs/Nosaukums

en: Tooltips
lv: Knifi

en: Tooltips enabled
lv: Knifi aktivizēti

en: Top left corner's position: X
lv: Kreisā Augšējā stūra pozīcija: X

en: Top of applet menus
lv: Sīkprogrammu izvēlņu virsotne

en: Top of system menus
lv: Sistēmas izvēlņu virsotne

en: Top of system merge menus
lv: Sistēmas apvienoto izvēlņu virsotne

en: Top of user menus
lv: Lietotāja izvēļnu virsotne

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Transparent background
lv: Caurspīdīgs fons

en: Trash
lv: Izmest

en: Try
lv: Mēģināt

en: Try again
lv: Mēģiniet vēlreiz

en: Try to avoid overlapping panels
lv: Mēģināt izvairīties no pārklājušamies paneļiem

en: Try to create the terminal with the TerminalFactory
lv: Mēģināt izveidot termināli ar TerminalFactory

en: Try to start a TerminalFactory
lv: Mēģināt startēt TerminalFactory

en: Type
lv: Tips

en: Ultra Tiny (12 pixels)
lv: Sevišķi Sīks (12 pikseļi)

en: Unable to create file: %s
lv: Nevar izveidot datni: %s

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lv: Nevarēja izveidot png informāciju.
    Iespējams, ka jūsu sistēmā ir slikta libpng versija

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
lv: Nevarēja izveidot datni:
    "%s"
    Lūdzu, pārbaudi esošā direktorija atļaujas

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lv: Nevarēja inicializēt png informāciju.
    Iespējams, ka jūsu sistēmā ir slikta libpng versija

en: Unable to retrieve GNOME installation directory
lv: Nevar atgriezt GNOME installācijas direktoriju

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lv: Nevarēja iestatīt png informāciju.
    Iespējams, ka jūsu sistēmā ir slikta libpng versija

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
lv: Nevarēja uzņemt pašreizējās darbvirsmas ekrānattēlu.

en: Unaffected by logouts but can die.
lv: Neietekmējas no iziešanām, bet var atmirt

en: Unix time
lv: Unix laiks

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unshade
lv: Atēnot

en: Unshade All
lv: Atēnot Visus

en: Unstick
lv: Atlīmēt

en: Unstick All
lv: Atlīmēt Visus

en: Update lastlog entry
lv: Atjaunot lastlog ierakstu

en: Update utmp entry
lv: Atjaunot utmp ierakstu

en: Update wtmp entry
lv: Atjaunot wtmp ierakstu

en: Use --login by default
lv: Noklusējumā lietot --login

en: Use GMT
lv: Lietot GMT

en: Use custom icon for panel button
lv: Paneļa pogai lietot izvēlētu ikonu

en: Use dialog boxes
lv: Lietot dialogu logus

en: Use large icons
lv: Lietot lielās ikonas

en: User Commands
lv: Lietotāja Komandas

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Utilities
lv: Utilīti

en: Utilities menu
lv: Utilītu izvēlne

en: Utility
lv: Utilīts

en: Utility applets
lv: Utilītu sīkprogrammas

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Vertical Layout
lv: Vertikālais Izkārtojums

en: Video player
lv: Video spēlētājs

en: Vietnamese terminal
lv: Vietnamiešu terminālis

en: Vietnamese terminal emulation program
lv: Vjetnamiešu termināļa emulācijas programma

en: Visibility
lv: Redzamība

en: WIDTH
lv: PLATUMS

en: Wait abandoned due to conflict.
lv: Gaidīšana pārtraukta konflikta dēļ.

en: Waiting to start or already finished.
lv: Gaida sākumu vai ir jau beidzies.

en: Wanda the GNOME Fish
lv: GNOME Zivtiņa Vanda

en: Warning! Unsaved changes will be lost!
    Proceed?
lv: Brīdinājums! Nesaglabātās izmaiņas tiks zaudētas!
    Turpināt?

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against usage of wanda for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
lv: Brīdinājums: Izskatās, ka šī komanda ir patiešām kaut kas noderīgs.
    Tā kā šī ir nelitojama sīkprogramma, tu to varētu vēlēties nedarīt.
    Mēs nopietni ierosinām tev nelietot wandu kaut kam,
    kas varētu šo sīkprogrammu padarīt "praktisku" vai noderīgu.

en: When a panel is removed, the panel and its
    applet settings are lost. Remove this panel?
lv: Kad mēs dzēšam paneli, visu ar to saistīto
    sīkprogrammu uzstādijumi zūd. Dzēst šo paneli?

en: When clicked:
lv: Kad uzklikšķināts:

en: When new mail arrives:
lv: Kad jauna epasta ziņa pienāk, tad:

en: Which tasks to show
lv: Kurus uzdevumus rādīt

en: White on black
lv: Balts uz melna

en: Whoops! for some reason we can't add to the panel
lv: Traki! kaut kāda iemesla dēļ nevar pievienot panelī

en: Width
lv: Garums

en: Width of window
lv: Loga platums

en: Will run '%s'
lv: Palaidīs '%s'

en: Window Manager
lv: Logu Pārvaldnieks

en: Window Manager Workarounds
lv: Logu Pārvaldnieka Darbības

en: Window manager changes active area on all desktops
    (FVWM, Sawfish)
lv: Logu pārvaldnieks maina aktīvo lauku visās darbvirsmās
    (FVWM, Sawmill)

en: Window manager expects pager to modify area+desktop properties directly
    (Enlightenment, FVWM)
lv: Logu pārvaldnieks sagaida, ka peidžeris tieši modificēs laukuma+darbvirsmas rekvizītus
    (Enlightenment, FVWM)

en: Window manager moves decoration window instead
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)
lv: Logu pārvaldnieks parvieto dekorāciju logu vietā
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)

en: With pixmap arrow
lv: Ar attēliņa bultu

en: Without pixmap
lv: Bez attēliņa

en: WordPerfect for Linux
lv: WordPerfect priekš Linux

en: X Color Selector
lv: Krāsu izvēlētājs

en: X position of window
lv: loga X pozīcija

en: XbmBrowser
lv: XbmLūkotājs

en: Y position of window
lv: loga Y pozīcija

en: You already have a status dock on the panel. You can only have one
lv: Jums jau ir statusa doks panelī. Tāds var būt tikai viens

en: You are not running a GNOME Compliant
    Window Manager. GNOME support by the 
    window manager is strongly recommended
    for proper Desk Guide operation.
lv: Jūs strādājat ar GNOME nesavietojamu
    Logu Pārvaldnieku. GNOME atbalstošs
    logu parvāldnieks ir ļoti ieteicams,
    lai GNOME pareizi strādātu.

en: You can not delete a top level submenu.
lv: Jūs nevarat izdzēst augšējā līmeņa apakšizvēlni.

en: You can only have one menu panel at a time.
lv: Vienlaicīgi jums var būt tikai viens izvēlnes panelis.

en: You can't add an entry to that submenu.
    You do not have the proper permissions.
lv: Jūs nevarat pievienot ierakstu tai apakšizvēlnei.
    Jums nav attiecīgās permisijas.

en: You cannot remove your last panel.
lv: Jūs nevarat izņemt pēdējo paneli.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
lv: Jums nav instalētas fortūnas vai arī jūs neesat noteicis programmu, kuru palaist.
    
    Lūdzu griezieties pie zivtiņas rekvizītu dialoga.

en: You do not have fortune installed.
lv: Jums nav instalēta veiksme. ;)

en: You have mail.
lv: Jums ir epasts.

en: You have new mail.
lv: Jums ir jauns epasts.

en: You have switched the class of this window. Do you
     want to reconfigure this window to match the default
    configuration of the new class?
lv: Jūs esat pārslēdzis šī loga klasi. Vai jūs
    vēlaties pārkonfigurēt šo logu, lai tas atbilstu noklusētajai
    jaunās klases konfigurācijai?

en: You may wait for it to respond or remove it.
lv: Jūs varat gaidīt pēc atbildes vai pātraukt to.

en: You must supply a single argument with the .desktop file or url to use
lv: Jums ir jāpiedāvā viens arguments ar .desktop datni vai url, kuru lietot

en: You've chosen to disable the startup hint.
    To re-enable it, choose "Startup Hint"
    in the GNOME Control Center
lv: Jūs vēlaties deaktivizēt sākuma padomus.
    Lai vēlreiz tos aktivizētu, izvēlaties "Sākuma Padomi"
    GNOME Kontroles Centrā

en: Your GNOME Fish's Name:
lv: Tavas GNOME Zivtiņas Vārds:

en: Your session has been saved
lv: Jūsu sesija ir saglabāta

en: Your version of libICE has a bug which causes gnome-session
    to not function correctly.
    
    If you are on Solaris, you should either upgrade to Solaris patch
    #108376-16 or use the libICE.so.6 from the original Solaris 7.
    Copy the file into /usr/openwin/lib.  (Thanks go to Andy Reitz
    for information on this bug).
    
    Your GNOME session will terminate after closing this dialog.
lv: Jūsu libICE versijai ir kļūda, kura traucē gnome-session
    darboties normāli.
    
    Ja lietojat Solaris, jums vajadzētu vai nu atjaunināt uz Solaris jauninājumu
    #108376-16 vai arī lietot libICE.so.6 no oriģinālās Solaris 7.
    Iekopējiet datni /usr/openwin/lib.  (Pateicība pienākas Andy Reitz
    par šīs kļūdas informāciju).
    
    Jūsu GNOMEs sesija izbeigsies pēc šī dialoga aizvēršanas.

en: Zvt terminal widget:     Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)
lv: Zvt termināļa vidžets:     Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)

en: _Add Bookmark
lv: _Pievienot Grāmatzīmi

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

en: _Close terminal
lv: _Aizvērt termināli

en: _Delete...
lv: _Dzēst...

en: _Forward
lv: _Uz Priekšu

en: _Hide menubar
lv: _Slēpt izvēlnes joslu

en: _History
lv: _Vēsture

en: _Index
lv: _Indekss

en: _New Submenu...
lv: _Jauna Apakšizvēlne...

en: _New Window
lv: _Jauns Logs

en: _New terminal
lv: _Jauns terminālis

en: _Open in browser
lv: _Atvērt pārlūkprogrammā

en: _Print screenshot...
lv: _Drukāt ekrānattēlu...

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: _Reset Terminal
lv: _Pārstartēt Termināli

en: _Save screenshot to file:
lv: _Saglabāt ekrānattēlu datnē:

en: _Secure keyboard
lv: _Drošā klaviatūra

en: _Show menubar
lv: _Parādīt izvēlnes joslu

en: _Sort
lv: _Sakārtot

en: _Sort Submenu
lv: _Sakārtot Apakšizvēlni

en: _View
lv: _Skatīties

en: _Window
lv: _Logs

en: and finally, The Knights Who Say ... NI!
lv: un visubeidzot, Knaiti (Bruņinieki), Kuri Saka... NI!

en: clock/hourformat=12
lv: pulkstenis/stundu formāts=12

en: creating user directory: %s
lv: veidojam lietotāja direktoriju: %s

en: directory utility
lv: direktorija utilīts

en: fixed
lv: fiksēts

en: gaspell Spell Checker
lv: gaspell Pareizrakstības Pārbaudītājs

en: menu wasn't created
lv: izvēlne netika izveidota

en: minutes
lv: minūtes

en: rxvt terminal
lv: rxvt terminālis

en: seconds
lv: sekundes

en: the GNOME menu editor
lv: GNOME izvēlņu redaktors

en: unable to create user directory: %s
lv: nevar izveidot lietotāja direktoriju: %s

en: unable to remove .order file: %s
lv: nevar izdzēst .order datni: %s

en: untitled
lv: noklusēts

en: untitled.desktop
lv: noklusēts.darbvirsma

en: xbm/xpm image browser
lv: xbm/xpm attēlu pārlūks

en: xemacs text editor
lv: xemacs teksta redaktors

en: xv image viewer
lv: xv attēlu skatītājs
