gnome-core - en to et translation catalogue (952 entries)

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Help Pages</H3>
    <p>
    <UL>
et: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME dokumentatsioon</H3>
    <p>
    <UL>

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info Pages</H3>
    <p>
    <UL>
et: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Infolehed</H3>
    <p>
    <UL>

en:  (empty)
et:  (tühi)

en:  Desktop
et:  Töölaud

en:  Folder
et:  Kataloog

en: %A, %B %d
et: %A, %d. %B

en: %A, %B %d %Y
et: %A, %d. B% %Y

en: %I:%M
    %p
et: %H:%M

en: %a
    %b %d
et: %a
    %d. %b

en: %a %b %d
et: %a %d. %b

en: %d messages
et: %d sõnumit

en: %d/%d messages
et: %d/%d sõnumit

en: %s applet appears to have died unexpectedly.
    
    Reload this applet?
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it from
    the "Applets" submenu in the main menu.)
et: Paistab, et %s aplet on ootamatult surnud.
    
    Kas sa soovid selle apleti uuesti laadida?
    
    (Kui sa soovid apletti mitte laadida, siis võid selle alati
    uuesti lisada peamenüü alammenüüst "Apletid")

en: %s the Fish
et: Kala nimega %s

en: %s the GNOME Fish Says:
et: GNOME kala %s ütles:

en: %s%cScreenshot-%d.png
et: %s%cEkraanipilt-%d.png

en: %s%cScreenshot-%s-%d.png
et: %s%cEkraanipilt-%s-%d.png

en: %s%cScreenshot-%s.png
et: %s%cEkraanipilt-%s.png

en: %s%cScreenshot.png
et: %s%cEkraanipilt.png

en: (c) 1998 the Free Software Foundation
et: (c) 1998 Free Software Foundation

en: (with minor help from George)
et: (pisukese abiga Georgelt)

en: ... and many more
et: ... ja paljud teised

en: 12 hour
et: 12 tunnisena

en: 24 hour
et: 24 tunnisena

en: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
et: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Sisukord</h1>

en: <BODY>Could not load default TOC page</BODY>
et: <BODY>Ei suuda lugeda sisukorda</BODY>

en: <BODY>Unknown TOC argument</BODY>
et: <BODY>Tundamtu sisukorraargument</BODY>

en: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Results of the substring search for the string
et: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Teksti alamlõigu otsingu tulemus

en: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
et: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Sisukord</h1>

en: <body><h2>Error: file not found</h2></body>
et: <body><h2>Viga: ei leia faili</h2></body>

en: <br><B>No matches found</B>
et: <br><B>Ei leitud sobivat</B>

en: <h2>GNOME Help</h2>
et: <h2>GNOME Abimees</h2>

en: <h2>Info Pages</h2>
et: <h2>Infolehed</h2>

en: <h2>Man Pages</h2>
et: <h2>Manuaalilehed</h2>

en: <p>
    <br>
    <H3>Manual Pages</H3>
    <p>
    <UL>
et: <p>
    <br>
    <H3>Manuaalilehed</H3>
    <p>
    <UL>

en: A normal member of the session.
et: Sessiooni igati normaalne liige.

en: A session shutdown is in progress.
et: Sessiooni sulgemine on parajasti käsil.

en: A swallowed application appears to have died unexpectedly.
    Attempt to reload it?
et: Paistab, et õgitud rakendus on ootamatult surnud.
    Kas proovida selle uuesti laadimist?

en: A tasklist for the GNOME desktop environment.
    Icons by Tuomas Kuosmanen (tigert@gimp.org).
et: Tegumiloend GNOME töökeskkonnale.
    Ikoonide autor Tuomas Kuosmanen (tigert@gimp.org).

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
et: AaBbDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpRrSsZzTtUuVvÕõÄäÖöÜü

en: About GNOME
et: GNOME info

en: About GNOME...
et: GNOME info...

en: About the panel...
et: Info paneelist...

en: About...
et: Info...

en: Above
et: Pealpool

en: Above other windows
et: Teiste akende peal

en: Action
et: Tegevus

en: Add Startup Program
et: Lisa käivitusprogramm

en: Add a new session
et: Lisa uus sessioon

en: Add appointement...
et: Lisa kohtumine...

en: Add bookmark
et: Lisab järjehoidja

en: Add from menu
et: Lisa menüüst

en: Add new item to this menu
et: Lisa sellesse menüüsse uus rida

en: Add this applet as a launcher to panel
et: Lisa see aplet käivitajana paneelile

en: Add this as drawer to panel
et: Tee sellest sahtel paneelil

en: Add this as menu to panel
et: Tee sellest menüü paneelil

en: Add this launcher to panel
et: Lisa see käivitaja paneelile

en: Add this program to Favorites
et: Lisa see programm isiklikule menüüle

en: Add this to Favorites menu
et: Lisa see lemmikute menüüle

en: Add to panel
et: Lisa paneelile

en: Add...
et: Lisa...

en: Adding tearoff when tearoffs are disabled
et: Ujumenüü lisamine, kui ujumenüüd on blokeeritud

en: Administration
et: Süsteemihaldus

en: Advanced
et: Spetsiifiline

en: Advanced...
et: Edasijõudnutele...

en: Alexandre Muniz
et: Alexandre Muñiz

en: Aligned panel
et: Joondatud paneel

en: All properties...
et: Kõik määrangud...

en: Allow typing in a command line instead of choosing an application from the list
et: Luba rakendus nimekirjast valimise asemel selle käsurea sisestamine

en: Alternate editor types are not supported by gnome-edit yet.
    Please choose a standard executable editor in the gnome-edit capplet
    in the gnome control center.
et: Gnome-edit ei toeta veel erinevaid redaktoritüüpe.
    Palun valige standardne tekstiredaktor gnome-edit jaotusest
    juhtpaneelil.

en: Always started on every login.
et: Käivitatakse alati igal sisselogimisel.

en: Amusements
et: Lelud

en: An applet is not responding to a save request.
    Remove the applet or continue waiting?
et: Aplet ei vasta salvestuskäsule.
    Kas peaks ta niisama sulgema, või veel ootama?

en: Animation
et: Animatsioon

en: Animation speed
et: Animatsiooni kiirus

en: App
et: Programm

en: Applet
et: Aplet

en: Applet appearance
et: Apleti väljanägemine

en: Applets
et: Apletid

en: Applets (system menus)
et: Apletid (süsteemsed menüüd)

en: Applets:
et: Apletid:

en: Application
et: Rakendus

en: Applications
et: Rakendused

en: Applications menu
et: Rakendusprogrammid

en: Are you sure you want to delete this submenu and all its contents?
et: Kas te tõesti soovite kustutada seda alammenüüd koos kõige seal sisalduvaga?

en: Arrange Icons
et: Korrasta ikoonid

en: Audio Settings
et: Heli sätted

en: Audio mixer
et: Heli mikser

en: Auto hide
et: Peitub automaatselt

en: Automatically re-check menus
    for newly installed software
et: Kontrolli automaatselt menüüdest
    äsja installitud tarkvara

en: Automatically save changes to session
et: Automaatselt salvesta sessioon

en: Available Programs
et: Saadaolevad programmid

en: Avoid on maximize
et: Väldi maksimeerimisel

en: Avoid this panel when maximizing windows
et: Akende maksimeerimisel väldi seda paneeli

en: BMarks
et: Järjed

en: Back
et: Tagasi

en: Background
et: Taust

en: Background Settings
et: Tausta sätted

en: Background Type:
et: Tausta tüüp:

en: Background color
et: Tausta värv

en: Background color:
et: Tausta värv:

en: Background pixmap
et: Taustapilt

en: Background pixmap does not scroll
et: Taustapilt ei liigu kerimisel

en: Background pixmap scrolls
et: Pilt liigub kerimisel

en: Background should be shaded
et: Varjutatud taust

en: Background type
et: Tausta tüüp

en: Before each update:
et: Enne postkasti kontrollimist:

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Below
et: Allpool

en: Below other windows
et: Teiste akende all

en: Black on light yellow
et: Must kollasel

en: Black on white
et: Must valgel

en: Blank Screen Now
et: Koheselt tühjenda ekraan

en: Blinking cursor
et: Vilkuv kursor

en: Bookmark
et: Järjehoidja

en: Bookmark file
et: Järjehoidjafail

en: Border width (tile only)
et: Serva laius (ainult pildiruudul)

en: Browse
et: Vali

en: Browse Currently Running Programs...
et: Lehitse jooksvaid programme...

en: Browse the startup hints
et: Lehitse käivitusvihjeid

en: Browse...
et: Vali...

en: Bug Tracking System (www)
et: Veajälgimissüsteem (www)

en: Button type:
et: Nupu tüüp:

en: Buttons
et: Nupud

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Time Last Accessed
et: Viimase vaatamise aja järgi

en: By Time Last Changed
et: Viimase muutmise aja järgi

en: By Time Last Modified
et: Viimase modifitseerimise aja järgi

en: By Type
et: Tüübi järgi

en: CORBA Exception
et: CORBA alarm

en: C_olor selector...
et: _Vali värvid...

en: Cache file
et: Puhvrifail

en: Cache size
et: Puhvri suurus

en: Can't create applet!
et: Ei suuda luua apletti!

en: Can't create menu, using main menu!
et: Ei suuda luua menüüd ja kasutan põhimenüüd!

en: Can't create the user menu directory
et: Ei suuda luua kasutaja menüükataloogi

en: Can't execute 'About GNOME'
et: Ei suuda käivitada 'About GNOME'

en: Can't execute printer command
et: Ei suuda printerikäsku käivitada

en: Can't execute the screenshot program
et: Ei suuda kävitada ekraanipildi võtmise programmi

en: Can't find an empty spot
et: Ei leia tühja kohta

en: Can't find the screenshot program
et: Ei suuda leida ekraanipildi võtmise programmi

en: Can't get goad_id for applet, ignoring it
et: Ei suuda lugeda apleti goad_id väärtust

en: Can't get goad_id from desktop entry!
et: Ei suuda lugeda destop kirje goad_id väärtust

en: Can't load entry
et: Ei suuda lugeda rida

en: Can't open directory, using main menu!
et: Ei suuda avada kataloogi, kasutan põhimenüüd!

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Login
et: Katkesta sisselogimine

en: Cannot activate a panel object
et: Ei suuda paneeliobjekti aktiveerida

en: Cannot create an item with an empty command
et: Ei saa seda luua tühja käsuga

en: Cannot create object
et: Ei suuda luua objekti

en: Cannot execute panel global properties
et: Ei suuda käivitada paneeli üldisi määranguid

en: Cannot execute the gmc-client program,
    perhaps gmc is not installed
et: Ei saa laadida gmc kliendiprogrammi.
    Võibolla ei ole gmc sul installitud

en: Cannot execute the gnome calendar,
    perhaps it's not installed.
    It is in the gnome-pim package.
et: Ei saa laadida gnome kalendrit, kuna
    see ei pruugi sul olla installitud.
    See asub gnome-pim paketis.

en: Cannot execute xscreensaver
et: Ei suuda kävitada programmi xscreensaver

en: Cannot find pixmap file %s
et: Ei suuda leida pildifaili %s

en: Cannot launch gmenu!
et: Ei saa käivitada gmenu!

en: Cannot start CORBA
et: Ei suuda CORBA-t käivitada

en: Check for mail
et: Vaata postkasti

en: Check for mail every
et: Vaata postkasti iga

en: Choose Current Session
et: Vali aktiivne sessioon

en: Choose an icon
et: Vali ikoon

en: Click on the GNOME foot icon to open the
    Main Menu.  This menu contains all
    GNOME applications, tools, and commands.
et: Peamenüü avamiseks kliki GNOME-jala ikoonil.
    Selles menüüs asetsevad kõik GNOME programmid,
    tööriistad ja käsud.

en: Clicked tile
et: Klõpsatud paan

en: Clock
et: Kell

en: Clock Applet
et: Kella aplet

en: Clock applets
et: Ajanäitajad paneelile

en: Clock properties
et: Kella omadused

en: Clocks
et: Kellad

en: Close All
et: Sulge kõik

en: Close drawer if a launcher inside it is pressed
et: Sulge sahtel, kui seal sees käivitatakse programm

en: Close window
et: Sulge aken

en: Collapse
et: Peitumine

en: Color
et: Värv

en: Color XTerm
et: Värviline XTerm

en: Color Xterm
et: Värviline Xterm

en: Color palette:
et: Värvipalett:

en: Color scheme:
et: Värvilahendus:

en: Color selector
et: Värvivalija

en: Color to use:
et: Värvilahendus:

en: Colors
et: Värvid

en: Columns of Desktops
et: Töölaudade tulpi

en: Command
et: Käsk

en: Command (optional)
et: Käsk (võib puududa)

en: Command to execute when fish is clicked:
et: Käivitatav käsk, kui kalal klõpsatakse:

en: Command to run before we check for mail:
et: Enne postkasti vaatamist jooksutatav käsk:

en: Confirm before killing windows
et: Küsi nõusolekut enne programmi tapmist

en: Confirm the removal of panels with a dialog
et: Küsi paneeli eemaldamisele kinnitust

en: Constant speed animations
et: Ühtlase kiirusega animatsioonid

en: Continue
et: Jätka

en: Continue waiting
et: Oota veel

en: Copy date
et: Kopeeri kuupäev

en: Copy time
et: Kopeeri aeg

en: Copyright (c) 1998 Red Hat Software, Inc.
et: Copyright (c) 1998 Red Hat Software.

en: Could not call time-admin
    Perhaps time-admin is not installed
et: Ei saa käivitada time-admin'i
    Võibolla ei ole sul time.admin installitud

en: Could not connect to gnome-session
et: Ei suuda saada ühendust gnome-sessioniga

en: Could not connect to the session manager
et: Ei suuda saada ühendust sessioonihalduriga

en: Could not get directory name from path: %s
et: Ei suuda lugeda katalooginime kataloogiteelt: %s

en: Could not get file from path: %s
et: Ei leia faili rajalt: %s

en: Could not get file name from path: %s
et: Ei suuda lugeda failinime rajalt: %s

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent GNOME from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts.
et: Ei leia internetiaadressi %s jaoks.
    GNOME ei saa selleta normaalselt töötada.
    Võimalik, et saate selest veast üle, lisades
    %s faili /etc/hosts.

en: Could not open .order file: %s
et: Ei suuda avada .order faili: %s

en: Could not open .order file: %s
    %s
et: Ei suuda avada .order faili: %s
    %s

en: Could not open file '%s' for writing
et: Ei suuda avada kirjutamiseks faili '%s'

en: Could not remove old order file %s: %s
et: Ei suuda emaldada .order faili: %s: %s

en: Could not remove the menu item %s: %s
et: Ei suuda kustutada menüürida %s: %s

en: Could not rename tmp file: %s to %s
    %s
et: Ei suuda tmp faili %s nime muuta %s-ks
    %s

en: Couldn't add applet
et: Ei suuda lisada apletti

en: Count
et: Arv

en: Create a new item
et: Loob uue rea

en: Create a new menu item
et: Loob uue menüürea

en: Create a new submenu
et: Loob uue alammenüü

en: Create launcher applet
et: Loo käivitaja

en: Create menu item
et: Loob menüürea

en: Create panel
et: Loo uus paneel

en: Create swallow applet
et: Loo õgardapplet

en: Creates a new terminal window
et: Loob uue terminaliakna

en: Current screen:
et: Aktiivne ekraan:

en: Current session managed programs
et: Sessioonihalduri häälestusprogramm

en: Custom
et: Omavalitud värvid

en: Custom colors
et: Omavalitud värvid

en: Debian GNU/Linux
et: Debian GNU/Linux

en: Debian menus
et: Debiani menüüd

en: Debug level
et: Debug tase

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default (from global preferences)
et: Vaikimisi (üldistest häälestusest)

en: Default movement mode
et: Vaikimisi liikumisviis

en: Default task size:
et: Vaikimisi suurus:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete empty submenu?
et: Kas kustutada tühi alammenüü?

en: Delete generates DEL/^H
et: Delete genereerib DEL/^H

en: Delete selected menu item
et: Kustutab valitud menüürea

en: Delete this menu item?
et: Kas kustutada see menüürida?

en: Depth (displacement when pressed)
et: Sügavus (liikumine vajutamisel)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Desk Guide
et: Töölauahaldur

en: Desk Guide Alert
et: Töölauahalduri hoiatus

en: Desk Guide Settings
et: Töölauahalduri häälestus

en: Desk Guide Task View
et: Töölauahalduri tegumite vaade

en: Desk-Guide tooltip delay [ms]
et: Halduri vihjete viivitus [ms]

en: Deskguide (the desktop pager)
et: Töölauahaldur

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop Height [pixels]
et: Töölaua kõrgus [pikslit]

en: Desktop Settings
et: Häälestusprogrammid

en: Desktop Width [pixels]
et: Tööaua laius [pikslit]

en: Desktop entry properties
et: Desktop kirje häälestus

en: Desktop menu:
et: Töölaua menüü:

en: Desktop name tooltip delay [ms]
et: Töölaua nime viivitus [ms]

en: Desktop:
et: Töölaud:

en: Development
et: Tarkvara arendamine

en: Development (www)
et: Tarkvara arendamine (www)

en: Disabled
et: Blokeeritud

en: Discarded on logout and can die.
et: Unustatakse väljalogimisel ja võib surra.

en: Display
et: Esitus

en: Display fortunes instead of hints
et: Näita fortune-t vihjete asemel

en: Display message of the day instead of hints
et: Näita igapäevast teadet vihjete asemel

en: Display normal hints
et: Näita tavalisi vihjeid

en: Display this dialog next time
et: Näita seda dialoogi ka järgmisel korral

en: Display tooltips with full task names
et: Näita kohtspikkreid koos tegumi täisnimega

en: Distribution menu (if found):
et: Distributsiooni menüü (kui on):

en: Distribution:
et: Distributsioon:

en: Divide height by number of rows
et: Jaga kõrgus ridade arvuga

en: Divide height by number of vertical areas
et: Jaga kõrgus vertikaalsete alade arvuga

en: Divide width by number of columns
et: Jaga laius tulpade arvuga

en: Divide width by number of horizontal areas
et: Jaga laius horisontaalsete alade arvuga

en: Do not shade background
et: Ära varjuta tausta

en: Do not start up shells as login shells
et: Ei käivita shelle login-shellidena

en: Do not update lastlog entry
et: Ära uuenda lastlog kirjet

en: Do not update utmp entry
et: Ära uuenda utmp kirjeid

en: Do not update wtmp entry
et: Ära uuenda wtmp kirjeid

en: Don't avoid on maximize
et: Ära väldi maksimeerimisel

en: Don't know how to activate `%s'
et: Ma ei oska '%s' aktiveerida

en: Don't scale image to fit
et: Ära venita pilti sobivaks

en: Drawer
et: Sahtel

en: Drawer handle
et: Sahtlinupp

en: Drawer icon
et: Sahtli ikoon

en: Drawer sliding
et: Sahtli liikumine

en: E-Mail utility
et: Elektronpostiprogramm

en: Edge panel
et: Servapaneel

en: Edit
et: Redaktor

en: Edit Startup Program
et: Muuda käivitusprogramme

en: Edit menus...
et: Menüüredaktor...

en: Edit session name
et: Muuda sessiooni nime

en: Edit...
et: Redaktor...

en: Emacs text editor
et: tekstiredaktor Emacs

en: Enable Auto-hide
et: Peida automaatselt

en: Enable animations
et: Näita animatsioone

en: Enable bold text
et: Deblokeeri rasvane kiri

en: Enable hidebutton
et: Näita sulgemisnuppu

en: Enable hidebutton arrow
et: Näita sulgemisnupul noolt

en: Enable login hints
et: Näita sisselogimisel vihjeid

en: Enable panel keybindings
et: Kasuta paneeli klahviseoseid

en: Enable task grouping
et: Luba tegumite grupeerimine

en: End world hunger
et: Lõpetab maailmas näljahädad

en: Enlightenment Window Manager
et: Enlightenment ekraanihaldur

en: Entire menu
et: Terve menüü

en: Ephemeris for X (Astronomy)
et: Ephemeris for X (Astronoomia)

en: Error during execution of chosen editor.
    
    The editor you have chosen is probably either not available,
    or is not on your current path.
et: Valitud redaktori käivitamine ebaõnnestus.
    
    Seda redaktorit pole tõenäoliselt installeeritud
    või ei leita teda otsingurajalt.

en: Error loading document:
    
    %s
    
    You probably don't
    have this documentation
    installed on your system.
et: Viga dokumendi logemisel:
    
    %s
    
    Teil ei ole ilmselt
    vastavat osa juhendist
    installeeritud.

en: Eterm
et: Terminal Eterm

en: Execute
et: Käivita

en: Execute a command line
et: Käivita käsurida

en: Execute this program instead of a shell
et: Käivitab antud programmi shelli asemel

en: Execute this program the same way as xterm does
et: Käivitab selle programm nii, nagu xterm teeks

en: Expand
et: Ilmumine

en: Explicit hide
et: Peitmine nuppudest

en: FAQ (www)
et: KKK (www)

en: Failed to create directory
et: Ei suuda kataloogi luua

en: Failed to execute command:
    %s
et: Ei suuda käivitada käsku:
    %s

en: Failed to execute command:
    %s
    %s
et: Ei suuda käivitada käsku:
    %s
    %s

en: Failed to load this program!
et: Selle programmi laadimine ebaõnnestus!

en: Fast but low quality scaling of button icons
et: Kiire, kuid halva kvaliteediga nuppude ikoonide skaleerimine

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Favorites (user menus)
et: Lemmikud (personaalne menüü)

en: Favorites menu
et: Lemmikud

en: Favorites:
et: Lemmikud:

en: File
et: Fail

en: File %s already exists. Overwrite?
et: Fail %s juba eksisteerib. Kirjutame üle?

en: File Formats
et: Failiformaadid

en: File Manager
et: Failihaldur

en: FileRunner
et: FailiKäivitaja

en: Fill window thumbnails with screen contents
et: Täida akende pisipildid akna sisuga

en: Fish
et: Kala

en: Floating panel
et: Ujuv paneel

en: Folder:
et: Kataloog:

en: Follow panel size
et: Järgi paneeli suurust

en: Font:
et: Kirjatüüp:

en: Fore/Background Color:
et: Esi-/tagaplaani värv:

en: Foreground color
et: Esiplaani värv

en: Foreground color:
et: Esiplaani värv:

en: Format
et: Formaat

en: Forward
et: Edasi

en: Frames In Animation:
et: Kaadreid animatsioonis:

en: Frederic Devernay
et: Frédéric Devernay

en: Free movement (doesn't disturb other applets) (or use Alt)
et: Vaba liikumine (segamata teisi aplette) (või Alt klahv)

en: GNOME Desktop Guide (Pager)
et: GNOME töölauahaldur (pager)

en: GNOME Developers' Site
et: GNOME arendajate leht

en: GNOME Fish Properties
et: GNOME kala omadused

en: GNOME Help
et: GNOME Abimees

en: GNOME Help Browser allows easy access to various forms of documentation on your system
et: GNOME Abimees võimaldab lugeda mitmeid eri liiki dokumente teie süsteemis

en: GNOME Help Path
et: GNOME dokumentatsiooni asukoht

en: GNOME Hints
et: GNOME vihjed

en: GNOME Main Site
et: GNOME pealeht

en: GNOME News Site
et: GNOME uudisteleht

en: GNOME Tasklist
et: GNOME tegumiloend

en: GNOME front-end to aspell
et: GNOME aspelli kasutajaliides

en: GNOME menu editor
et: GNOME menüüredaktor

en: GNOME terminal:     Miguel de Icaza (miguel@kernel.org)
et: GNOME terminal:    Miguel de Icaza (miguel@kernel.org)

en: GNOME was brought to you by
et: GNOME on valmistanud

en: GNU Image Manipulation Program
et: GNU pilditöötlusprogramm

en: Games
et: Mängud

en: Games menu
et: Mängude menüü

en: General
et: Üldine

en: Geometry
et: Geomeetria

en: Gergo Erdi
et: Gergo Érdi

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-core
et: Glade fail ekraani pildistamise programmi jaoks on puudu.
    Palun kontrolli oma gnome-core installi

en: Global
et: Üldine

en: Global Preferences...
et: Üldine häälestus...

en: Global main menu
et: Üldine peamenüü

en: Global menu
et: Üldine menüü

en: Global panel properties
et: Üldine paneelide häälestus

en: Gnome Help Bookmarks
et: Gnome Abimehe järjehoidjad

en: Gnome Help Browser
et: Gnome Abimees

en: Gnome Help Configure
et: Gnome Abimehe häälestus

en: Gnome Help History
et: Gnome Abimehe minevik

en: Gnome hint
et: GNOME vihje

en: Go to the next location in the history list
et: Läheb ajalukku salvestatud nimekirja mööda edasi

en: Go to the previous location in the history list
et: Läheb eelmisena vaadatud lehele

en: Grab a window instead of the entire screen
et: Terve ekraani asemel pildista ainult akent

en: Grab key...
et: Haara klahv...

en: Graphical File Manager
et: Graafiline failihaldur

en: Graphics
et: Graafika

en: Graphics menu
et: Graafikaprogrammid

en: Green on black
et: Roheline mustal

en: Gtk+ port of Vim
et: Gtk+ port Vim'ist

en: Height
et: Kõrgus

en: Height of window
et: Akna kõrgus

en: Help
et: Abi

en: Help on %s
et: %s abi

en: Help on Help
et: Abimehe abi

en: Help system
et: Abimees

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hide
et: Peida

en: Hide advanced options
et: Peida edasijõudnutele mõeldud häälestus

en: Hide buttons
et: Peitmisnupud

en: Hide delay (ms)
et: Peitmise viivitus (ms)

en: Hide the advanced controls below this button.
et: Peida selle nupu all olevad edasijõudnutele mõeldud hoovad

en: Hide this panel
et: Peida see paneel

en: Hiding
et: Peidame

en: Hiding policy
et: Peitumisviis

en: History
et: Ajalugu

en: History and cache
et: Ajalugu ja puhver

en: History file
et: Ajaloofail

en: History size
et: Ajaloo maht

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Horizontal Layout
et: Horisontaalne paigutus

en: Huge (80 pixels)
et: Tohutu (80 pikslit)

en: I've detected a panel already running.
    Start another panel as well?
    (The new panel will not be restarted.)
et: Tundub, et üks paneel juba töötab.
    Kas käivitan veel ühe?
    (Uut paneeli ei käivitata uuesti.)

en: Icon
et: Ikoon

en: Iconify
et: Minimeeri

en: Iconify All
et: Minimeeri kõik

en: If you are using Linux 2.2.x with glibc 2.1.x, this
    is probably due to incorrectly setup Unix98 ptys.
    
    Please read linux/Documentation/Changes for how to
    set them up correctly.
et: Kui Te kasutate Linux 2.2.x koos glibc 2.1.x-ga, siis
    on see tõenäoliselt tingitud Unix98 pty-de vildakast
    häälestusest.
    Lugege palun linux/Documentation/Changes kuidas neid
    õieti üles seada.

en: Image
et: Pilt

en: Image loading and display settings
et: Piltide esituse ja halduse häälestus

en: Imlib Configuration Options
et: Imlib konfiguratsioon

en: In a submenu
et: Alammenüüs

en: In the menu
et: Menüüs

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Incremental update delay [ms]
et: Suurenev uuendamise ooteaeg [ms]

en: Index
et: Indeks

en: Info Pages
et: Infolehed

en: Info Path
et: Infolehtede asukoht

en: Inigo Serna
et: Iñigo Serna

en: Initialize session settings
et: Algväärtusta sessioon

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
et: Pole piisavalt vaba mälu ekraanipildi salvestamiseks.
    Palun tee natuke mälu vabaks ja proovi uuesti.

en: Integrated help system (Info, man, HTML)
et: Abi- ja dokumentatsiooniprogramm (info, man, html)

en: Internet time
et: Interneti aeg

en: Japanese terminal emulation program
et: Jaapanikeelne teminal (kanji)

en: KDE menu (if found):
et: KDE menüü (kui on):

en: KDE menus
et: KDE menüüd

en: Keep menus in memory
et: Hoia menüüsid mälus

en: Keep panels above other windows
et: Hoia paneelid teisest akendest ülevalpool

en: Keep panels below other windows
et: Hoia paneelid teiste akende all

en: Keep panels on the same level as other windows
et: Hoia paneelid teiste akendega ühel tasemel

en: Key Bindings
et: Klahviseosed

en: Keyboard Bell
et: Klaviatuuri kõll

en: Keyboard Settings
et: Klaviatuuri sätted

en: Kill All
et: Tapa kõik

en: Kill Daemon
et: Tapa deemon

en: Kill app
et: Tapa programm

en: Kill session
et: Tapa sessioon

en: Large (64 pixels)
et: Suur (64 pikslit)

en: Last
et: Viimane

en: Launcher
et: Käivitaja

en: Launcher from menu
et: Käivitaja menüüst

en: Launcher icon
et: Käivitaja ikoon

en: Launcher properties
et: Käivitaja häälestus

en: Launcher...
et: Käivitaja...

en: Layout
et: Paigutus

en: Left
et: Vasakul

en: Level
et: Tase

en: Linux console
et: Linuxi konsool

en: Local maildir
et: Kohalik postikataloog

en: Local mailspool
et: Kohalik spoolfail

en: Location:
et: Asukoht:

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Lock Screen Now
et: Koheselt lukusta ekraan

en: Lock button
et: Lukustusnupp

en: Lock screen
et: Lukusta ekraan

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
et: Lukusta ekraan, et võiksid ajutiselt arvuti juurest lahkuda

en: Log Out
et: Logi välja

en: Log out
et: Logi välja

en: Log out button
et: Lahkumisnupp

en: Log out of GNOME
et: Logib GNOME-st välja

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down your computer
et: Logi sellest sessioonist välja, et saaksid teise kasutaja all uuesti sisse logida või arvuti välja lülitada

en: Login
et: Sisselogimine

en: Logout
et: Logi välja

en: Looking up internet address for %s
et: Püüan leida internetiaadressi %s jaoks

en: Mail check
et: Postivaataja

en: Mail check Applet
et: Postivaataja aplet

en: Mail check notifies you when new mail arrives in your mailbox
et: Postivaataja annab teada, kui Teie postkastis on uusi kirju

en: Mail check properties
et: Postivaataja omadused

en: Mail server:
et: Postiserver:

en: Mail spool file:
et: Spoolfaili nimi:

en: Mailbox
et: Postkast

en: Mailbox resides on:
et: Postkast asub:

en: Mailcheck
et: Postijälgija

en: Mailing Lists (www)
et: Postiloendid (www)

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Make buttons flush with panel edge
et: Joonda nupud paneeli servale

en: Man Pages
et: Man lehed

en: Man Path
et: Man lehtede asukoht

en: Many many others ...
et: Ja paljud teised...

en: Martin Norbaeck
et: Martin Norbäck

en: Maximize mode
et: Maksimeerimise mood

en: Menu
et: Menüü

en: Menu editor
et: Menüüredaktor

en: Menu icon
et: Menüü ikoon

en: Menu panel
et: Menüüpaneel

en: Menu path
et: Menüürada

en: Menu properties
et: Menüü häälestus

en: Menu type
et: Menüü tüüp

en: Menus
et: Menüüd

en: Merge in system menus
et: Ühenda süsteemimenüüga

en: Message of The Day
et: Tänane teade

en: Message of the day file to use:
et: Igapäevaste teadete fail:

en: Millisecond period spent waiting for clients to die (0=forever)
et: Mitu millisekundit oodata, et kliendid töö lõpetaksid (0 = igavesti)

en: Millisecond period spent waiting for clients to register (0=forever)
et: Mitu millisekundit oodata, et kliendid end registreeriks (0 = igavesti)

en: Millisecond period spent waiting for clients to respond (0=forever)
et: Mitu millisekundit oodata, et kliendid vastaksid (0 = igavesti)

en: Miscellaneous
et: Muud asjad

en: Monitors
et: Monitorid

en: Motif CD player w/ CDDB support
et: CDDB toetusega motifi CD pleier

en: Mouse Settings
et: Hiire sätted

en: Move
et: Liigu

en: Move down
et: Liigu alla

en: Move iconified tasks to current workspace when restoring
et: Taastamisel liiguta minimeeritud programmid aktiivsele töölauale

en: Move selected menu down
et: Liigutab valitud menüürida alla

en: Move selected menu up
et: Liigutab valitud menüürida üles

en: Move up
et: Liiguta üles

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Multimedia applets
et: Multimeedia-apletid

en: Multimedia menu
et: Multimeediaprogrammid

en: Netscape
et: netscape

en: Netscape browser
et: WWW lehitseja Netscape

en: Network
et: Võrk

en: Network applets
et: Võrgumonitorid ja juhtijad

en: Never allowed to die.
et: Kui sureb, käivitatakse uuesti.

en: New Folder
et: Uus kataloog

en: New Item
et: Uus rida

en: New Mail
et: Uus post

en: New Submenu
et: Uus menüü

en: New _Item...
et: Uus _rida...

en: News (www)
et: Uudised (www)

en: No 'Exec' field in entry
et: Sisendis puudub 'Exec' väli

en: No mail.
et: Posti ei ole.

en: No message of the day found!
et: Ei leidnud tänast teadet!

en: No panel found
et: Paneeli ei leitud

en: No program selected
et: Programmi ei ole valitud

en: No response to the %s command.
et: Käsule %s ei tulnud vastust.

en: No socket was created
et: Soketit ei tehtud

en: No system menus found!
et: Ei leidnud süsteemseid menüüsid!

en: Non-session-managed Startup Programs
et: Sessiooni manageerimiseta käivitusprogrammid

en: None
et: Ei ole

en: Normal
et: Tavaline

en: Normal menu
et: Tavaline menüü

en: Normal tile
et: Normaalne paan

en: Not enough room to write file %s
et: Faili %s kirjutamiseks pole piisavalt ruumi

en: Note: The panel will size itself to the
    largest applet in the panel, and that
    not all applets obey these sizes.
et: Märkus: Paneeli suuruse määrab suurim aplet.
    Apletitele antakse teada soovitud suurusest,
    kuid kõik ei allu sellele.

en: Number of tasks before grouping occurs
et: Tegumite arv enne grupeerimist

en: OK
et: Olgu

en: Object created is not AppletWidget
et: Loodud objekt ei ole AppletWidget

en: Off
et: Ei ole

en: Offset from screen edge:
et: Õhuvahe ekraani servast:

en: On the main menu
et: Peamenüüs

en: One moment, reading menus...
et: Üks hetk, loeme menüüsid...

en: Only read saved sessions from the default.session file
et: Loe salvestatud sessioone ainult default.session failist

en: Only show current desktop in pager
et: Näita halduril ainult aktiivset töölauda

en: Only use empty space
et: Kasuta ainult tühja ruumi

en: Open URL: %s
et: Ava URL: %s

en: Open new browser window
et: Avab uue abimeheakna

en: Options
et: Häälestus

en: Options for the startup hint dialog
et: Käivitusvihjete dialoogi häälestus

en: Order
et: Järjekord

en: Order:
et: Järjekord:

en: Orient panel horizontally
et: Paiguta paneel horisontaalselt

en: Orient panel vertically
et: Paiguta paneel vertikaalselt

en: Orientation
et: Orientatsioon

en: Override desktop height with panel size
et: Võta töölaua kõrguseks paneeli kõrgus

en: Override desktop width with panel size
et: Võta töölaua laiuseks paneeli laius

en: Overwrite existing menu entry?
et: Kas kirjutada olemasolev menüürida üle?

en: Padding between applets
et: Aplettide vahele jääva ala suurus

en: Padding between applets and panel border
et: Aplettide ja paneeli raami vahele jääva ala suurus

en: Page Title
et: Lehekülje pealkiri

en: Panel
et: Paneel

en: Panel Manual...
et: Paneeli juhend...

en: Panel Objects
et: Paneeli objektid

en: Panel Position
et: Paneeli asukoht

en: Panel menu:
et: Paneelimenüü:

en: Panel properties
et: Paneeli häälestus

en: Panel size:
et: Paneeli suurus:

en: Panel to add the launcher to
et: Paneel, kuhu see käivitaja lisada

en: Panel treatment (GNOME compliant window managers only)
et: Paneelide käitumine (GNOME-ga ühilduvad aknahaldurid)

en: Panel window level:
et: Paneeli akna tase:

en: Panel:
et: Paneel:

en: Password:
et: Parool:

en: Paths
et: Rajad

en: Pause per frame (s):
et: Paus kaadrite vahel (s):

en: Pick a Font
et: Vali kirjatüüp

en: Pick a color
et: Vali värv

en: Pixmap
et: Pilt

en: Pixmap file:
et: Pildifail:

en: Play a sound when new mail arrives
et: Tee häält, kui saabub uut posti

en: Popdown task view automatically
et: Väljasta tegumite vaade automaatselt

en: Popup menu key
et: Menüüklahv

en: Position to add the launcher to
et: Positsioon, kuhu lisada see käivitaja

en: Preferences
et: Häälestus

en: Prelight buttons on mouseover
et: Tõsta nupp, kui hiir on selle peal

en: Press a key...
et: Vajutage klahvi...

en: Preview
et: Eelvaade

en: Print Screenshot
et: Trüki ekraanipilt

en: Print command:
et: Trükkimiskäsk:

en: Printer Applet
et: Printeri aplet

en: Printer name:
et: Printeri nimi:

en: Printer properties
et: Printeri omadused

en: Priority
et: Prioriteet

en: Program
et: Programm

en: Programs
et: Programmid

en: Programs (system menus)
et: Programmid (süsteemne menüü)

en: Programs for Internet and networks
et: Internetiprogrammid

en: Programs menu
et: Programmid

en: Programs to be merged in (system menus)
et: (Süsteemi menüüdega) mestitavad programmid

en: Programs with smaller values are started before programs with higher values. The default value should be OK
et: Väiksemate väärtustega programmid käivitatkse esimestena. Algväärtused peaksid sobima.

en: Programs:
et: Programmid:

en: Prompt on logout
et: Küsi kinnitust välja logimisel

en: Properties
et: Häälestus

en: Properties...
et: Omadused...

en: Push movement (or use Shift)
et: Lükka teisi (või Shift klahv)

en: Put into run dialog
et: Lisa käivitamise dialoogile

en: Raise area grid over tasks
et: Tõsta väljaruudustik programmide kohale

en: Raise panels on mouse-over
et: Tõsta paneel, kui hiir on selle peal

en: RealPlayer multimedia player
et: Multimeedia pleier Realplayer

en: Really log out?
et: Kas tõesti välja logida?

en: Really reset all GNOME user settings for %s?
et: Soovite Te tõesti algväärtustada kõik kasutaja %s määrangud?

en: Reboot
et: Alglaadimine

en: Red Hat menus
et: Red Hati menüüd

en: Regular XTerm
et: Tavaline XTerm

en: Released under the terms of the GNU Public License.
    GNOME menu editor.
et: Litsenseeritud vastavalt GNU GPL tingimustele.
    GNOME menüüredaktor.

en: Reload
et: Uuesti

en: Remote IMAP-server
et: IMAP server

en: Remote POP3-server
et: POP3 server

en: Remote-client-error occured. Remote-polling deactivated. Maybe you used a wrong server/username/password?
et: Ei saanud postiserveriga kaubale. Postkastis sorimine on ajutiselt peatatud. Ehk sisestasite vale serveri- või kasutajanime või parooli?

en: Remove
et: Kustuta

en: Remove Program
et: Eemalda programm

en: Remove applet
et: Eemalda aplet

en: Remove from panel
et: Eemalda paneelilt

en: Remove this item
et: Eemalda see rida

en: Remove this panel
et: Eemalda see paneel

en: Remove this panel...
et: Eemalda see paneel...

en: Reread all menus
et: Loe kõik menüüd uuesti

en: Rescan Desktop Devices
et: Loe uuesti töölaua seadmed

en: Rescan Desktop Directory
et: Loe uuesti töölaua kataloogi

en: Reset all user settings
et: Algväärtusta kõik kasutaja määrangud

en: Reset and _Clear
et: Algväärtusta ja _kustuta

en: Respawn
et: Taaskäivita

en: Respawn abandoned due to failures.
et: Taaskäivitamine peatati ebaõnnestumiste tõttu.

en: Restart Daemon
et: Lae deemon uuesti

en: Restore
et: Taasta

en: Restore All
et: Taasta kõik

en: Revert
et: Taasta

en: Ridiculous (128 pixels)
et: Naeruväärne (128 pikslit)

en: Right
et: Paremal

en: Rotate image for vertical panels
et: Pööra pilti vertikaalsetel paneelidel

en: Rotate on vertical panels
et: Vertikaalsel paneelil on applet pööratud

en: Rows of Desktops
et: Töölaudade ridu

en: Rows of tasks:
et: Programmide ridu:

en: Run
et: Käivita

en: Run Program
et: Käivita programm

en: Run button
et: Käivitamisnupp

en: Run dialog key
et: Dialoogiklahv

en: Run in terminal
et: Käivita terminalis

en: Run...
et: Käivita...

en: Running
et: Töötab

en: Running in "Lockdown" mode.  This means your system administrator has prohibited any changes to the panel's configuration to take place.
et: Töötan "Lukustatud" moodis.  See tähendab, et süsteemi administraator on keelanud ära igasuguse paneeli konfigureerimise.

en: Save
et: Salvesta

en: Save Current Session
et: Salvesta sessioon

en: Save changes?
et: Kas salvestada muudatused?

en: Save current setup
et: Salvesta praegune seisund

en: Save current state of desktop
et: Salvesta praegune töölaua seisund

en: Save screenshot to _desktop
et: Salvesta ekraanipilt töölauale

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
et: Salvesta ekraanipilt veebilehele (salvesta faili ~/public__html)

en: Saving
et: Salvestame

en: Saving session details.
et: Salvestame sessiooni detaile.

en: Sawfish Window Manager
et: Sawfish ekraanihaldur

en: Scale image (keep proportions)
et: Skaleeri säilitades proportsioone

en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

en: Screenshot
et: Ekraanipilt

en: Screenshot Print Preview
et: Ekraanipildi trükkimise eelvaade

en: Scroll on keystroke
et: Keri klahvivajutuste peale

en: Scroll on output
et: Keri, kui midagi trükitakse

en: Scrollback lines:
et: Tagasi keritavad read:

en: Scrollbar position:
et: Kerimisriba asukoht:

en: Scrolling
et: Kerimine

en: Select animation
et: Valige animatsioon

en: Select-by-word characters:
et: Sõnavahemärgid:

en: Session
et: Sessioon

en: Session Chooser
et: Sessioonivalija

en: Session Manager Proxy
et: Sessioonihalduri proxy

en: Session Name
et: Sessiooni nimi

en: Session Options
et: Sessiooni häälestus

en: Session Properties
et: Sessiooni omadused

en: Session Properties & Startup Programs
et: Sessiooni omadused ja käivitusprogrammid

en: Set Time
et: Säti aeg

en: Set the TERM variable
et: Määrab TERM muutuja

en: Set the window icon
et: Sea akna ikoon

en: Set the window title
et: Määrab terminaliakna nime

en: Settings
et: Häälestus

en: Shade
et: Keri kokku

en: Shade All
et: Keri kõik kokku

en: Shade background
et: Varjuta tausta

en: Show Bookmarks Window
et: Näitab järjehoidjaid

en: Show Desk-Guide tooltips
et: Näita Desk-Guide vihjeid

en: Show Documentation Index
et: Näitab dokumentatsiooni indeksit

en: Show History Window
et: Näitab minevikus vaadatud lehti

en: Show [...] buttons
et: Näita [...] nuppe

en: Show arrows on hide button
et: Näita peitmisnuppudel noolekesi

en: Show button tiles only when cursor is over the button
et: Näita nuppude pildiruute ainult siis, kui kursor on nende kohal

en: Show date in applet
et: Näita kuupäeva apletil

en: Show date in tooltip
et: Näita kuupäeva vihjel

en: Show delay (ms)
et: Näitamise viivitus (ms)

en: Show desktop name tooltips
et: Näita kohtspikkril töölaua nimesid

en: Show hidden tasks (HIDDEN)
et: Näita peidetud programme (HIDDEN)

en: Show hide buttons
et: Näita peitmisnuppe

en: Show iconified (minimized) applications
et: Näita minimeeritud programme

en: Show iconified (minimized) applications on all desktops
et: Näita minimeeritud programme kõigil töölaudadel

en: Show menu titles
et: Näita menüü pealkirja

en: Show mini icons
et: Näita pisikesi ikoone

en: Show normal applications
et: Näita normaalseid programme

en: Show normal applications on all desktops
et: Näita normaalseid programme kõigil töölaudadel

en: Show popup menus outside of panels
et: Näita ilmuvaid menüüsid väljaspool paneeli

en: Show shaded tasks (SHADED)
et: Näita varjatud programme (SHADED)

en: Show splash screen on login
et: Sisselogimisel näita tiitelkuva

en: Show tasklist arrow
et: Näita tegumiloendi noolt

en: Show tasks which hide from taskbar (SKIP-TASKBAR)
et: Näita programme, mis hoiduvad näidikust (SKIP-TASKBAR)

en: Show tasks which hide from window list (SKIP-WINLIST)
et: Näita programme, mis hoiduvad nimekirjast (SKIP-WINLIST)

en: Shut Down
et: Lülita välja

en: Silence terminal bell
et: Terminali kell hääletuks

en: Sink tasklist into panel
et: Neela teguniloend paneelile

en: Size
et: Suurus

en: Size (pixels)
et: Suurus (pikslites)

en: Size and Position
et: Suurus ja asukoht

en: Sliding panel
et: Libisev paneel

en: Small (36 pixels)
et: Väike (36 pikslit)

en: Software (www)
et: Tarkvara (www)

en: Solid background
et: Ühtlane taust

en: Sort Submenu
et: Sorteeri

en: Sort Submenu _Recursive
et: Sorteeri _rekursiivselt

en: Sort _Recursive
et: _Rekursiivselt

en: Sort selected submenu
et: Sorteerib valitud alammenüü

en: Special
et: Eriline

en: Special Files
et: Erilised failid

en: Special icon
et: Eriline ikoon

en: Specifies font name
et: Määrab kirjatüübi

en: Specifies the geometry for the main window
et: Määrab põhiakna geomeetria

en: Specify a session name to load
et: Määrab laetava sessiooni nimi

en: Standard
et: Tavaline

en: Standard (48 pixels)
et: Normaalne (48 pikslit)

en: Start Session
et: Käivita sessioon

en: Start in fortune mode
et: Alusta fortune moodis

en: Start in hint browsing mode
et: Alusta vihjete lehitsemise moodis

en: Start in motd mode
et: Alusta motd moodis

en: Start in session login mode (used from gsm)
et: Alusta sessiooni logimise moodis (kasutab gsm)

en: Start up shells as login shells
et: Käivitab shellid login-shellidena

en: Start with default programs
et: Käivita ainult süsteemis vaikimisi määratud programmid

en: Started but has not yet reported state.
et: Käivitatud, kuid pole veel seisundist teada andnud.

en: Starting
et: käivitan

en: Starting GNOME
et: käivitan GNOME

en: Starting GNOME: %s
et: Käivitan GNOME: %s

en: Starting GNOME: done
et: Käivitan GNOME: valmis

en: Startup Command
et: Käivituskäsk

en: Startup Hint
et: Käivitusvihjed

en: Startup Programs
et: Käivitusprogrammid

en: State
et: Seisund

en: State not reported within timeout.
et: Antud aja jooksul ei andnud teadet seisundi kohta.

en: Status dock
et: Staatusdokk

en: Stick
et: Kleebi

en: Stick All
et: Kleebi kõik

en: Stretch image (change proportions)
et: Venita pilti (muutes proportsioone)

en: Style
et: Stiil

en: Style:
et: Stiil:

en: SuSE menus
et: SuSE menüüd

en: Swallowed app...
et: Allaneelatud proge...

en: Swap Delete/Backspace
et: Vaheta Delete/Backspace

en: Switch horizontal/vertical position of tasklist arrow
et: Vaheta tegumiloendi noole horisontaalset/vertikaalset positsiooni

en: Switched movement (or use Ctrl)
et: Hüppeline liikumine (või Ctrl klahv)

en: System
et: Süsteem

en: System Monitors (Processor, Diskspace, Memory, etc.)
et: Apletid, mis jälgivad süsteemis toimuvat

en: System menu
et: Süsteemimenüü

en: Szabolcs 'Shooby' Ban
et: Szabolcs 'Shooby' Bán

en: Take screenshot key
et: Ekraani pildistamise klahv

en: Take window screenshot key
et: Akna pildistamise klahv

en: Tasklist
et: Tegumiloend

en: Tasklist height is dynamic
et: Tegumiloendi kõrgus on muutuv

en: Tasklist height is fixed
et: Tegumiloendi kõrgus on fikseeritud

en: Tasklist height:
et: Tegumiloendi kõrgus:

en: Tasklist properties
et: Tegumiloendi omadused

en: Tasklist width is dynamic
et: Tegumiloendi laius on muutuv

en: Tasklist width is fixed
et: Tegumiloendi laius on fikseeritud

en: Tasklist width is that of longest title
et: Tegumiloendi laius on võrdne pikima pealkirjaga

en: Tasklist width:
et: Tegumiloendi laius:

en: Tasklist: Unable to create applet widget
et: Tegumiloend: ei suuda luua appleti vidinat

en: Tasks
et: Programmid

en: Terminal Class:
et: Terminali klass:

en: Terminal class name
et: Terminaliklass

en: Terminal emulation program
et: GNOME terminaliprogramm

en: Text based web browser
et: Tekstipõhine veebilehitseja

en: Text only
et: Ainult tekst

en: The Animation Filename:
et: Animatsioonifail:

en: The Battery
et: Aku

en: The GIMP
et: GIMP

en: The GNOME Fish Applet
et: GNOME kala aplet

en: The GNOME Panel
et: GNOME paneel

en: The GNOME terminal emulation program.
et: GNOME terminaliprogramm.

en: The Panel
et: Paneel

en: The Squeaky Rubber Gnome
et: Prääksuv kummijänes

en: The argument is a url to add, not a .desktop file
et: Argument nõuab url'i, mitte .desktop faili

en: The clock applet gives your panel a lightweight and simple display of the date and time
et: Kella aplet näitab su paneelil kella ja kuupäeva lihtsas formaadis.

en: The directory /tmp/orbit-%s is not owned
    by the current user, %s.
    Please correct the ownership of this directory.
et: Kataloog /tmp/orbit%s ei kuulu
    aktiivsele kasutajale %s.
    Palune korrigeerige kataloogi omandisuhted.

en: The error was: %s
et: Viga oli: %s

en: The menu entry must have a filename
et: Käivitatav rida peab viitama failinimele

en: The menu item must have a name
et: Menüüreal peab olema nimi

en: The printer applet lets you easily drag files to be printed via a print command
et: Printeri apletiga saad lihtsalt faile sellele lohistades printida

en: The program may be slow, stopped or broken.
et: Programm võib olla aeglane, peatunud või vigane.

en: The session name already exists
et: Selline sessiooni nimi on juba kasutusel

en: The session name cannot be empty
et: Sessiooni nimi ei saa olla tühi

en: The startup command cannot be empty
et: Käivituskäsk ei saa olla tühi

en: The system administrator has disallowed modification of the panel configuration
et: Süsteemi administraator on ära keelanud paneeli konfiguratsiooni muutmise

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
et: Te peate vett vahetama!
    (vaadake tänast kuupäeva)

en: There has been an error while trying to log in.
    
    %s
et: Sisselogimisel tekkis viga.
    
    %s

en: There was a problem registering the panel with the GOAD server.
    The panel will now exit.
et: Paneeli ei õnnestunud GOAD serveris registreerida.
    Paneel lõpetab nüüd töö.

en: This Month
et: Sel kuul

en: This Week
et: Sel nädalal

en: This applet has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using this applet, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
et: Sel apletil pole üleüldse mitte mingit mõtet. Ta võtab ainult kettaruumi ning tema kompileerimiseks kulub väärtuslikku aega ja kui ta töötab, siis raiskab ta väärtuslikku paneelipinda ning mälu. Selle kõige tõttu, kui iganes keegi leitakse antud apletti kasutamas, tuleks ta õigeaegselt suunata psühhiaatrilisse ekspertiisi.

en: This change conflicts with an existing menu item
et: Uus rida langeb ühte juba olemasoleva menüüreaga

en: This change conflicts with an existing menu item.
    No two menu items in a submenu can have the same name.
et: Uus rida langeb ühte juba olemasoleva menüüreaga.
    Kahel menüüreal ei tohi olla ühesugune nimi.

en: This launch icon does not specify a program to run
et: See käivitusikoon ei määra, milline programm käivitada

en: This program is responsible for launching other applications, embedding small applets within itself, world peace, and random X crashes.
et: See programm vastutab teiste käivitamise eest, neelab pisikesi endasse, hoiab üldist rahu maa peal ning jooksutab aeg-ajalt X kokku.

en: Thumb Nails
et: Pisipildid

en: Tiles enabled
et: Pildiruudud

en: Time Format
et: Aja esitus

en: Timed out on sending session save to an applet
et: Saatsin apletile session-save signaali, kuid ei saanud ettenähtud aja jooksul vastust

en: Tiny (24 pixels)
et: Tilluke (24 pikslit)

en: Title of application to swallow
et: Programm, mis alla neelata

en: To desktop
et: Töölauale

en: Today
et: Täna

en: Toggles whether or not the keyboard is grabbed by the terminal.
et: Kontrollib, kas terminal võtab klaviatuuri oma valdusse.

en: Toggles whether or not the menubar is displayed.
et: Näitab/peidab menüürea.

en: Tomas Oegren
et: Tomas Ögren

en: Tools for software development
et: Tööriistad tarkvara arendamiseks

en: Tooltip/Name
et: Vihje/Nimi

en: Tooltips
et: Vihjed

en: Tooltips enabled
et: Näita vihjeid

en: Top left corner's position: X
et: Vasaku ülanurga asukoht: X

en: Top of applet menus
et: Apletimenüüde päis

en: Top of system menus
et: Süsteemsete menüüde päis

en: Top of system merge menus
et: Süsteemsete menüüde päis

en: Top of user menus
et: Kasutajamenüüde päis

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Transparent background
et: Läbipaistev taust

en: Trash
et: Tarbetu

en: Try
et: Proovi

en: Try again
et: Proovi uuesti

en: Try to avoid overlapping panels
et: Proovi vältida kattuvaid paneele

en: Try to create the terminal with the TerminalFactory
et: Proovime luua uut terminali TerminalFactory abil

en: Try to start a TerminalFactory
et: Proovime käivitada TerminalFactory-t

en: Type
et: Tüüp

en: Ultra Tiny (12 pixels)
et: Ülitilluke (12 pikslit)

en: Unable to create file: %s
et: Ei suuda luua faili: %s

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
et: Ei saa luua png infot.
    Sul on arvatavasti installitud vigane libpng versioon

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
et: Ei saa luua faili:
    "%s"
    Palun kontrolli vanem-kataloogi õigusi

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
et: Ei saa initsialiseerida png struktuuri
    Sul on arvatavasti installitud vigane libpng versioon

en: Unable to retrieve GNOME installation directory
et: Ei suuda leida GNOME installatsioonikataloogi

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
et: Ei saa seada png infot.
    Sul on arvatavasti installitud vigane libpng versioon

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
et: Aktiivset töölauda ei õnnestunud pildistada.

en: Unaffected by logouts but can die.
et: Säilib väljalogimisel kuid võib surra.

en: Unix time
et: Unixi aeg

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unshade
et: Keri lahti

en: Unshade All
et: Keri kõik lahti

en: Unstick
et: Vabasta

en: Unstick All
et: Vabasta kõik

en: Update lastlog entry
et: Uuenda lastlog kirjet

en: Update utmp entry
et: Uuenda utmp kirjeid

en: Update wtmp entry
et: Uuenda wtmp kirjeid

en: Use --login by default
et: Kasuta vaikimisi --login parameetrit

en: Use GMT
et: GMT aeg

en: Use custom icon for panel button
et: Kasuta paneeli nupul oma ikooni

en: Use dialog boxes
et: Kasuta dialoogiaknaid

en: Use large icons
et: Kasuta suuri ikoone

en: User Commands
et: Põhilised käsud

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Utilities
et: Abivahendid

en: Utilities menu
et: Abiprogrammide menüü

en: Utility
et: Abivahendid

en: Utility applets
et: Kasulikud apletid

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Vertical Layout
et: Vertikaalne paigutus

en: Video player
et: Video pleier

en: Vietnamese terminal
et: Vietnami terminal

en: Vietnamese terminal emulation program
et: Vietnamikeelne terminal

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Wait abandoned due to conflict.
et: Ootamine katkes konflikti tõttu.

en: Waiting to start or already finished.
et: Ootab käivitamist või on juba lõpetanud.

en: Wanda the GNOME Fish
et: GNOME kala Wanda

en: Warning! Unsaved changes will be lost!
    Proceed?
et: Hoiatus! Salvestamata muudatused lähevad kaduma!
    Jätkame?

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against usage of wanda for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
et: Hoiatus: käsk näib olevat isegi kasulik.
    Kuna see on aga kasutu aplet, siis sa arvatavasti ei soovi seda teha.
    Me soovitame sul hoiduda tegevustest, mis võiksid teha
    selle apleti kuidagimoodi "praktiliseks" või kasulikuks.

en: When a panel is removed, the panel and its
    applet settings are lost. Remove this panel?
et: Kui paneel eemaldada, unustatakse see koos
    apletite häälestusega. Kas eemaldada see paneel?

en: When clicked:
et: Hiirenupu vajutamisel:

en: When new mail arrives:
et: Kui saabub uut posti:

en: Which tasks to show
et: Milliseid programme näidata

en: White on black
et: Valge mustal

en: Whoops! for some reason we can't add to the panel
et: Põmaki! Miskipärast me ei saa paneelile midagi lisada

en: Width
et: Laius

en: Width of window
et: Akna laius

en: Will run '%s'
et: Käivitab '%s'

en: Window Manager
et: Aknahaldur

en: Window Manager Workarounds
et: Aknahaldurist möödahiilimine

en: Window manager changes active area on all desktops
    (FVWM, Sawfish)
et: Aknahaldur muudab aktiivset ala kõigil töölaudadel
    (FVWM, Sawfish)

en: Window manager expects pager to modify area+desktop properties directly
    (Enlightenment, FVWM)
et: Aknahaldur eeldab, et pager muudab ala+töölauda iseseisavalt
    (Enlightenment, FVWM)

en: Window manager moves decoration window instead
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)
et: Aknahaldur liigutab dekoratsiooniakent
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)

en: With pixmap arrow
et: Noolekese pildiga

en: Without pixmap
et: Ilma pildita

en: WordPerfect for Linux
et: WordPerfect Linuxile

en: X Color Selector
et: X Värvivalija

en: X position of window
et: Akna X koordinaat

en: Y position of window
et: Akna Y koordinaat

en: You already have a status dock on the panel. You can only have one
et: Teil juba on paneelil staatusdokk. Rohkem kui üks ei saa neid olla

en: You are not running a GNOME Compliant
    Window Manager. GNOME support by the 
    window manager is strongly recommended
    for proper Desk Guide operation.
et: Te ei kasuta GNOME-ga ühilduvat
    aknahaldurit. GNOME ühilduvus
    on ülimalt soovitatav, et töölauahaldur
    korralikult töötaks.

en: You can not delete a top level submenu.
et: Menüü päist ei saa kustutada.

en: You can only have one menu panel at a time.
et: Sul saab korraga olla ainult üks menüüpaneel.

en: You can't add an entry to that submenu.
    You do not have the proper permissions.
et: Te ei saa sellele alammenüüle ridu lisada.
    Teil ei ole selleks vajalikke õigusi.

en: You cannot remove your last panel.
et: Te ei saa oma viimast paneeli eemaldada.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
et: Sul ei ole fortune't installitud või sa ei ole määranud jooksutatavat programmi.
    
    Palun vaata kala omaduste lehele.

en: You do not have fortune installed.
et: Teil ei ole installeeritud programmi 'fortune'

en: You have mail.
et: Teile on posti.

en: You have new mail.
et: Teile on uut posti.

en: You have switched the class of this window. Do you
     want to reconfigure this window to match the default
    configuration of the new class?
et: Te vahetasite akna klassi. Kas Te soovite nüüd akna vastavalt
    uuele klassile ümber häälestada?

en: You may wait for it to respond or remove it.
et: Te võite oodata, et ta vastaks, või kustutada ta.

en: You must supply a single argument with the .desktop file or url to use
et: Sa pead määrama ainult ühe argumendi koos kasutatava .desktop või urliga

en: You've chosen to disable the startup hint.
    To re-enable it, choose "Startup Hint"
    in the GNOME Control Center
et: Sa soovisid lõpetada GNOME käivitamisel vihjete näitamise.
    Kui soovid neid uuesti näha, vali GNOME kontrollkeskusest
    "Vihjed"

en: Your GNOME Fish's Name:
et: Kala nimi:

en: Your session has been saved
et: Teie sessioon sai salvestatud

en: Your version of libICE has a bug which causes gnome-session
    to not function correctly.
    
    If you are on Solaris, you should either upgrade to Solaris patch
    #108376-16 or use the libICE.so.6 from the original Solaris 7.
    Copy the file into /usr/openwin/lib.  (Thanks go to Andy Reitz
    for information on this bug).
    
    Your GNOME session will terminate after closing this dialog.
et: Sinu libICE versioonil on viga, mille tõttu gnome-session
    ei saa korralikult töötada.
    
    Kui sa kasutad Solarist, peaksid uuendama Solarise paigaga
    #108376-16 või kasutama originaalse Solaris 7 libICE.so.6.
    Kopeeri fail /usr/openwin/lib. (Tänusõnad selle vea info kohta lähevad
    Andy Reitzile).
    
    GNOME session katkestab töö pärast selle dialoogi sulgemist.

en: Zvt terminal widget:     Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)
et: Zvt terminal widget:    Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Close terminal
et: _Sulge terminal

en: _Delete...
et: _Kustuta...

en: _Forward
et: _Edasi

en: _Hide menubar
et: _Peida menüürida

en: _History
et: _Ajalugu

en: _Index
et: _Indeks

en: _New Submenu...
et: _Uus alammenüü...

en: _New Window
et: _Uus aken

en: _New terminal
et: _Uus terminal

en: _Open in browser
et: Ava brauseris

en: _Print screenshot...
et: _Trüki ekraanipilt...

en: _Reload
et: _Uuesti

en: _Reset Terminal
et: _Algväärtusta terminal

en: _Save screenshot to file:
et: _Salvesta ekraanipilt faili:

en: _Secure keyboard
et: _Turvaline klaviatuur

en: _Show menubar
et: _Näita menüürida

en: _Sort
et: _Sorteeri

en: _Sort Submenu
et: _Sorteeri menüü

en: _View
et: _Esitus

en: _Window
et: _Aken

en: and finally, The Knights Who Say ... NI!
et: ja lõpuks, Rüütlid, Kes Ütlevad ... NI!

en: can't find real path
et: Ei leia tegelikku kataloogiteed

en: clock/hourformat=12
et: clock/hourformat=24

en: creating user directory: %s
et: loome kasutajakataloogi: %s

en: directory utility
et: kataloogi utiliit

en: gaspell Spell Checker
et: gaspell õigekirjakontroll

en: menu wasn't created
et: menüüd ei tehtud

en: minutes
et: minuti

en: seconds
et: sekundi järel

en: the GNOME menu editor
et: GNOME menüüredaktor

en: unable to create user directory: %s
et: Ei suuda luua kasutajakataloogi: %s

en: unable to remove .order file: %s
et: Ei suuda kustutada .order faili: %s

en: xbm/xpm image browser
et: xbm/xpm piltide lehitseja

en: xemacs text editor
et: tekstiredaktor xemacs

en: xv image viewer
et: xv piltide lehitseja
